Pietūs gryname ore

341
Pietūs gryname ore

Pietūs gryname ore!

Atšilus orams namuose sėdėti tikra nuodėmė. Taip smagu turėti sodą, terasą, kad ir nedidelį balkoną. Kiekvienas mūsų laukiame bent jau rytinių kavos gėrimo ritualų gryname ore! Sakoma, kad valgant lauke ir apetitas geresnis, ir maistas skanesnis 🙂 O kad jums ir jūsų artimiausiems pasibūti ir pietauti būtų patogu, rinkitės kokybiškus aplinkos poveikiui atsparius baldus.

Reklama

Ankstų rytą arbatos ar kavos puodelis kylant saulei suteikia energijos visai dienai. Bundančio miesto garsai, paukščių čiurlenimas bei supantys kvapai padeda suplanuoti dieną ir nuteikia pozityviai.

Kokius baldus rinktis mažoms ir didesnėms lauko poilsio vietoms? Buto balkonas dažniausiai nėra didelis, bet jame turėtų tilpti bent dvi patogios kėdės bei nedidelis pagalbinis ar kavos staliukas. Sutalpinti galite ir masyvesnius krėslus ar net du fotelius su pakojukais. Didesniame balkone puikiai tilps ir mažosios sofutės ar net kompaktiško dizaino kampinės sofos. Pietų tokioje erdvėje nesurengsite, bet pusryčiais tikrai pasimėgausite.

Terasoje, kokia ji bebūtų, sutalpinsite daugiau baldų, tad ir vietos atsisėsti bus daugiau. Patarimas: jeigu jūsų terasoje netelpa ir valgomojo stalas, ir nedideli „lounge“ poilsio baldai, neprašausite pasirinkdami visgi valgomojo stalą ir patogius krėslus. Taip turėsite puikią vietą valgymui geru oru, ir jaukiems pokalbiams vakarais su šeima ar draugais.

Jeigu yra galimybė, visada rekomenduojame rengti stogu dengtas terasas. Drėgmė, tiesioginis lietus ar intensyvi saulė paveiks net ir kokybiškų medžiagų baldus. O be to, tai bus puiki priedanga esant kaitrai ar lietui. Tiesa, ir natūralių medžiagų, kaip medis ar augalų vytelės, baldai randa savo klientus. Nepaisant lepesnės priežiūros poreikio, jie jaukūs ir tobuli natūralumo bei gamtos fanams. O gerai prižiūrimi tarnaus taip pat ilgai.

Detaliau apie baldų priežiūra skaitykite mūsų ankstesniame straipsnyje >>>>

Rinktis baldus erdviai ir didelei terasai – vienas malonumas. Ši erdvė pataps antrąja namų svetaine ir mėgstamiausia vieta ne tik jūsų pačių, bet ir draugų. Talpus valgomojo stalas, maksimalus skaičius kėdžių aplink jį, keli foteliai su pakojukais kojoms ištiesti, sofos staliukas bei minkštoji dalis – sukurs puikią poilsio zoną šiltajam metų laikui. Tokiai lauko svetainei būtini ir interjero aksesuarai, kad erdvė pietų ar vakarienės metu būtų jauki ir šilta.

Apie terasos aksesuarus skaitykite šiame straipsnyje >>.

Ar tai rytinis pasisėdėjimas geriant kavą balkone, ar šventiniai pietūs terasoje gausiame draugų būryje – viskas turi geresnį skonį ir stipresnius pojūčius gryname ore! O patogių ir kokybiškų baldų dėka stiliaus, grožio ir komforto bus daug daugiau.

Platų kokybiškų lauko baldų ir aksesuarų pasirinkimą rasite Isku baldų salonuose Kaune ir Vilniuje, kur šiuo metu taikoma -30% nuolaida visiems lauko baldams.