Kaip sukurti jaukią ir funkcionalią terasą?

591
Kaip sukurti jaukią terasą

Kuriant namų ar lauko erdvių interjerus jaukumas yra neatsiejama dalis. Tad kaip sukurti jaukią ir funkcionalią terasą? Kuo ją papildyti, kad vasaros pusryčiai, pietūs ir vakariniai pasisėdėjimai teiktų dar daugiau džiaugsmo ir poilsio?

Smulkios detalės ir aksesuarai, kaip: kilimai, pledai, dekoratyvinės pagalvės, žibintai, augalai, pufai, pakojukai, nedideli pagalbiniai staliukai, daiktadėžės, pinti krepšiai ar vazonai – yra tai, kas sukuria pilnumo jausmą, atlieką funkciją bei suteikia stiliaus, jaukumo.

Reklama

Šiek tiek plačiau apie kilimus. Tai nėra labai įprasta mūsų kraštų lauko erdvių ar terasų interjeruose. Kilimas terasoje atlieką tą pačią funkciją, kaip ir namuose: puošia ir suteikia jaukumo. Laukui skirti kilimai yra pagaminti iš specialaus polipropileno pluošto, nebijo drėgmės, lengvai plaunami, juose nesilaiko pelėsis. O pats dizainas ir vaizdas mažai atskiriamas nuo tirko namų kilimo.. Rekomenduojame išbandyti kilimus, kuriuos rasti galite skandinaviškų baldų salone „Isku” Kaune arba Vilniuje.

Kaip sukurti jaukią terasą

Ne visi mėgsta perkrautą detalėmis interjerą, tačiau keletas žalių augalų, žibintas, pledukas vėsiems Lietuviškos vasaros vakarams, pagalvėlė nugarai ir pufas kojoms ištiesti nepamaišys niekam. Ypač rekomenduojame apsvarstyti apie daiktadėžės įsigijimą. Kodėl?

Jeigu jūsų terasa yra prie vasarnamio, išvykę ilgesniam laikui visus lauko aksesuarus sudėsite saugiai nuo dulkių, vėjo bei lietaus. Be to daili ir kokybiškos medienos daiktadėžė puikiai tiks ir vidaus patalpose. Tad tai tikrai bus naudingas, funkcionalus baldas ne tik sodyboje, bet ir miesto namuose. Iliustracijose pateikiame keletą tvirtos ir atsparios tikmedžio medienos daiktadėžių pavyzdžių.

Verta išskirti ir įvairius suoliukus bei žibintus. Jei taip pat labai funkcionalūs ir naudingi namų viduje ar lauke. Nedidelis suoliukas pavėsyje, prie namo sienos bus puiki vieta atsipūsti. O stilinga lempa ar žibintas žvakei jaukiai apšvies erdvę sutemus..

Nebijokite rinktis daugiau interjerą papildančių elementų, nes dažniausiai jie yra ir gražūs, ir puikiai atliekantys savo tiesioginę funkciją. Medžiagos, kurios naudojamos lauko aksesuarams yra atsparios aplinkai ir tvirtos. Taigi kokybiški daiktai tarnaus ir džiugins jus ilgai.

Sėkmės papildant savo balkono ar terasos interjerą jaukiomis detalėmis!