Modernų kotedžo interjerą nulėmė pasirinktos šviesios spalvos ir minimalistinis dizainas

3338

Interjero dizainerė Dovilė Sakevičė pristatė dar vieną savo užbaigtą projektą – keturių aukštų 130 kvadratinių metrų kotedžą Vilniuje. Dizainerė Dovilė pasakoja, kad kurti tenka daug ir įvairių interjerų. Visgi Lietuvoje dažniau vyrauja šviesių tonų namų erdvės. Nenuostabu, jog šį kartą užsakovų prašymas buvo minimalistinio stiliaus namai. Bendru sutarimu buvo nuspręsta eiti šviesių spalvų linkme, kurios šiuose namuose sukūrė švaros ir lengvumo jausmą. Kotedžo išplanavimas yra nestandartinis, todėl buvo svarstytas ne vienas variantas, kol buvo rastas geriausias sprendimas, sako interjerų kūrėja Dovilė ir kviečia mus visus pasižvalgyti po šiuos naujus namus.

Reklama

„Užėjus į namus mus pasitinka erdvus koridorius su jame suprojektuota spinta. Pirmame namo aukšte erdvi svetainės ir virtuvės zona, kurioje yra individualiai šiam projektui pagamintas valgomasis stalas su kėdėmis. Svetainėje elegantiško dizaino ir aukštos kokybės sofa. Visi sofos užvalkalai yra nuimami, todėl esant poreikiui galima juos lengvai valyti ar keisti. Lengvumo ir elegancijos šiam baldui suteikia plonos tiesios metalinės kojelės ir pats baldo dizainas – modernus ir minimalistinis. Prie sofos įkomponuotas unikalaus dizaino toršeras – rutulio formos blizgios detalės bei satino gaubtas. O visą svetainės centrinę zoną apjungia įspūdingas modernaus neutralaus rašto pilkų atspalvių kilimas.

Antrame aukšte yra du miegamieji vaikų kambariai su atskirai jiems suprojektuotu erdviu vonios kambariu. Kambariai įrengti naudojant tų pačių atspalvių kombinacijas, tokiu būdu išlaikant harmoniją ir vientisumą visame interjere.

Trečiame aukšte – tėvų miegamasis, kuris taip pat turi atskirą vonios kambarį ir drabužinę. Tėvų miegamajame neįmanoma nepastebėti nestandartinio sprendimo – tai stilingos stumdomos vonios durys. Abejuose vonios kambariuose – erdvūs praustuvai su spintelėmis, potinkinės dušo sistemos, berėmiai veidrodžiai su sklindančia jaukia šviesa iš veidrodžių nugarinės dalies.

Visame name yra sudėtos kokybiškos, natūralios ąžuolo spalvos parketlentės, o prie jų priderintos ir ąžuolo pakopos. Laiptų konstrukciją puošia metaliniai laiptų turėklai, kurie sukuria modernumo ir lengvumo įspūdį. Metalinė konstrukcija turėklams buvo gaminta pagal užsakymą ir ji tęsiasi iki pat ketvirto aukšto.

Ketvirtame namo aukšte suprojektuotas skalbimo kambarys. Tai yra svarbi erdvė, jei tik įmanoma ir yra vietos, visada ją rekomenduoju, tuomet vonios kambariai išlieka erdvūs ir neapkrauti skalbimo mašina, džiovykle bei kitais prietaisais. Šiame aukšte taip pat suprojektuota speciali užsakovo darbo erdvė, kurioje įkomponavome spintą susidėti įvairiems daiktams.“

Daugiau Dovilės interjerų rasite www.dovilesinterjeras.lt bei dizainerės Instagram/Facebook socialinių tinklų paskyrose.

O dabar kviečiame pasižvalgyti po nuotraukų galeriją!

Nuotraukų autorius: fotografas Benas Šileika.