Skirtingų spalvų bei faktūrų derinimas interjere

652
Skirtingų spalvų bei faktūrų derinimas

Šį kartą kviečiame pasižiūrėti į naująjį dizainerės Dovilės Sakevičės projektą, kuriame vyrauja šviesūs tonai, tačiau drąsiai įkomponuotos net dvi ryškios spalvos. Interjero dizaino idėja įgyvendinta keturių kambarių 96,5 kv.m. bute su atviru balkonu ir nedidele terasa išskirtinėje Vilniaus vietoje: ant Vilnelės upės kranto greta Belmonto miško.

Skirtingų spalvų bei faktūrų derinimas

Reklama

Pasak dizainerės Dovilės: „Interjeras išsiskiria savo spalvine gama, išskirtinėmis tekstūromis bei paviršiais. Visa tai tik dar kartą patvirtina, kad nereikia bijoti skirtingų spalvų ir faktūrų derinimo, nes sumaniai ir skoningai viską suderinus, galima sukurti labai jaukų, o kartu ir žaismingą bei autentišką interjerą.“

Skirtingų spalvų bei faktūrų derinimas

Šviesi ir erdvi baltos spalvos virtuvė, harmoningai įsiliejusi bendrame pirmo aukšto interjere, kurią papildo pusbario tipo sala. Sala turi keletą privalumų: maisto gaminimo vieta su talpiu pasidėjimu indams, kurios stalviršis pasitarnauja kasdieniams pasisėdėjimas su šeima ar draugais. Jaukumo ir praktiškumo suteikia šviestuvai skleidžiantys koncentruotą šviesą salos zonoje.

Skirtingų spalvų bei faktūrų derinimas Skirtingų spalvų bei faktūrų derinimasSkirtingų spalvų bei faktūrų derinimas

Didesnį dėmesį visad skiriame pagrindiniams namų baldams, tad kviečiame pasižiūrėti į valgomojo dalį bei namų širdį – svetainę. Valgomajame puikuojasi išskleidžiamas stalas, kuris, anot dizainerės, buvo gaminamas individualiai šiam projektui. Aplink jį dailiai išsidėlioja sodriai žalios spalvos veliūriniu audiniu vilktos valgomojo kėdės. Stalo stalviršis susišaukia su riešuto spalvos parketlentėmis.

Skirtingų spalvų bei faktūrų derinimas

Poilsio zonoje dar vienas ryškus pagrindinis akcentas – ryškiai mėlyna patogi kampinė sofa su juodais retro stiliaus sofos staliukais. Juodi akcentai susišaukia visame interjere: sieninis laikrodis, baldų kojelės, šviestuvai, virtuvės durelių rankenėlės, baro ir virtuvės stalviršių kraštai. Skoningai priderintos tarpinio audinio užuolaidos, dekoratyvinės pagalvėlės, kilimas bei atvira lentyna su įvairiais aksesuarais, sukuria šiuose namuose jaukumo ir harmonijos jausmą!

Kokie sprendimai panaudoti vonios bei miegamuosiuose kambariuose – kviečiame pasidairyti po nuotraukų galeriją.  Valgomojo bei svetainės baldai parinkti iš UAB Isku Baldai www.isku.lt

Nuotraukų autorius: Benas Šileika.

Tad nebijokite daugiau spalvų, ryškumo, tekstūrų bei detalių – viską skoningai suderinus galima išgauti tobulą visumą. Tikimės, kad šis dizainerės pavyzdys jus įkvėps ir padės kurti jaukius namus. Gražios vasaros ir kūrybinio nusiteikimo!

Ski

rtingų spalvų bei faktūrų derinimas