Lauko baldų sezonas prasideda!

589
Lauko baldų sezonas

Lauko baldų sezonas jau čia! Kokios dizaino tendencijos šią vasarą?

Artėja vasaros sezonas, o pirmieji lauko baldai jau pasirodė baldų salonuose bei jų internetinėse svetainėse. Ką įdomaus atneša šis lauko baldų sezonas ir kur ieškoti kokybiškų lauko baldų? Kur krypsta visų akys šį sezoną?

Reklama

Lauko baldų sezonas

Rotango pintų vytelių baldai visada bus favoritai, nes tai pagrindinė lauko baldų medžiaga. Natūralus rotangas mūsų klimato sąlygomis nėra praktiškas ir atsparus, tad jau ne vienus metus sutiksite itin modernius ovalių virvelių ar vytelių modernaus dizaino lauko baldus. Ši tendencija išlieka ir šiemet. Linkstama natūralumo link, tačiau išlaikomas praktiškumo aspektas. Tokio tipo lauko baldai lengvo dizaino, ne masyvus.

Patarimas: nebijokite šviesių apmušalų minkštosioms dalims. Kokybiškiems lauko baldams naudojamas astparus olefino arba specialus poliesterio audinys. Jis atsparus aplinkos poveikiams, drėgmei bei valymui. Daugiau apie lauko baldų priežiūrą patarimų rasite mūsų ansktesniuose straipsniuose >>>.

Išlieka poreikis ir itin moderniems „lounge” tipo baldams. Pufai, krėslai, foteliai, kurių dizaine naudojamos medžiagos kaip tekstilė, lengvas metalinis rėmas – itin paklausūs ir populiarūs. Jie žavūs tuo, kad universaliai pritaikomi tiek vidaus patalpoms, tiek erdvioms terasoms, sodams ar nedideliems balkonams.

Lauko baldų sezonas

Nepamirškime ir lauko poilsio vietų interjero detalių, kaip kilimai, šviestuvai, pledai, pagalvės, įvairūs pagalbiniai ar serviravimo staliukai. Visai tai suteikia komforto ir grožio. O ilsintis ir džiaugiantis šiluma – tai netasiejama dalis.

Lauko baldų sezonasRenkantis lauko baldus ieškokite netradicinių sprendimų, kurie atsipirks jums šimteriopai. Sutaupysite laiko ir ilsėsitės patogiai, jeigu riksitės kokybiškus lauko baldus ir gerai apgalvotai.

Gražios vasaros!