Tobulas valgomojo stalas visai šeimai

540
Valgomojo kėdės ir kaip jas derinti

Valgomojo stalas, tai vieta, kur susirenka visa šeima. Dienos plano aptarimas pusryčių metu arba savaitgaliniai pietūs – nepamatuojamos vertės. Tai vieta, kur mūsų vaikai mokinasi valgyti, gražiai elgtis ir bendrauti valgymo metu. Todėl valgomojo stalas turi būti pakankamai didelis ir kokybiškas, kad jūsų šeimai tarnautų daug metų.

Tačiau valgomojo stalai namuose naudojami ne tik šeimyniniais tikslais. Susibūrimai su draugais, vėlyvi savaitgalio pusryčiai su kaimynais – taip pat žavingos ir linksmos gyvenimo akimirkos. Teisingai parinktas stalas puikiai pasitarnaus kiekvienos vakarienės metu. Juk čia tilpti turi bent aštuoni žmonės, daug indų ir vaišių! Retro stiliaus Odense valgomojo stalas neeilinis meistriškumo ir grožio pavyzdys. Gerai apgalvotų sprendimų dėka jis idealaus dydžio: ilgas ir ne per platus, kad kalbėtis ir bendrauti būtų jauku ir patogu. Čia drąsiai tilps aštuoni ar net dešimt žmonių.

Reklama

Šios serijos stalams siūlomas platus spalvų pasirinkimas ir derinimas. Net penkias kojų ir stalviršio spalvas galite derinti tarpusavyje pagal savo skonį ir namų interjerą. Valgomojo stalas Odense tai idealus pasirinkimas išrankiausiam skoniui.