Apskritas valgomojo stalas – tikra namų puošmena!

266

Klasikinio stiliaus, apskritas valgomojo stalas Olivia papuoš kiekvienus namus!
Apvalų stalą dažnai matome filmuose – tai idiliška visos šeimos ar draugų susitikimo vieta, kur visi dalinasi savo džiaugsmais ir patyrimais. Valgomojo stalas Olivia leis jums šią idilę paversti realybe! Apskritas stalas simbolizuoja stiprią begalinę jungtį, todėl sėdint prie tokio stalo sukuriamas artumo jausmas. Jis pakankamai talpus padengti vakarienei ir susodinti reikiamą žmonių skaičių. Prie šio stalo drąsiai susodinsite nuo keturių iki šešių žmonių ir liks pakankamai vietos stalui padengti.

Olivia stalo žavesys slypi klasikiniame stiliuje, kuris lengvai pritaikomas daugelyje interjerų. Balta stalo spalva visada madinga ir lengvai pritaikoma. Jos dėka valgomojo stalą derinti galite skirtingo stiliaus namuose. Šis Olivia stalas tvirtas, stabilus ir kokybiškas, kojos ir rėmas pagamintas iš beržo masyvo. Pasirinkti galite iš keleto spalvų ir medienos rūšių: baltos, rudos, buko, lakuoto ąžuolo, beicuoto beržo.

Reklama

Olivia serijoje rasite įvairių matmenų stalų. Kai kurie jų turi prailginimo funkcijas. Pasirinkimas platus, taigi tikrai rasite sau tinkamą variantą. Lai stilinga svetainė bus jūsų namų puošmena, o gražus ir talpus stalas džiugins jūsų šeimą kiekvieną dieną!