„Tuokio“ – pagalbinis staliukas, dėl kurio panaudojimo galimybių klausimų nekyla!

122

Kalbėkime atvirai – šio pagalbinio staliuko vaidmuo daug svarbesnis, nei išvaizda. Šis, labiau prie namų interjero aksesuarų priskiriamas, staliukas vertas kiekvieno cento!

Neįtikėtinas pagalbininkas buityje.. Ant jo pasidėsite bet ką – užkandžius, darbo knygą, žurnalą, gėrimus ar tiesiog gėlę. Tai itin mobilus pagalbininkas, kurį pritaikysite visose situacijose. Kad lengviau ir patogiau būtų jį nešti – šonuose yra patogios rankenėlės.
„Tuokio“ staliuko panaudojimas platus. Nesudėtingo ir gerai apgalvoto dizaino dėka, dera jis visur: svetainėje, miegamajame, darbo kambaryje ar net viešosiose erdvėse. Ir pritaikomas prie įvairių stilių. Kadangi tai ne pagrindinis namų ar kambario baldas – jį drąsiai galite statyti greta modernaus stiklinio stalo, ar klasikinio medinio valgomojo stalo. Tai nėra įspūdingo dizaino, žvilgsnį atkreipiantis baldas. Priešingai – kokybiškas, funkcionalus ir gerai apgalvotas.

Reklama

Šį mažą pagalbininką įsigyti galite trijų spalvų: baltos, juodos bei natūralaus beržo.
Natūralios medžio spalvos „Tuokio” staliukas labiau dera prie ąžuolinių ar uosio, eglės grindų, skandinaviškame interjere, užmiesčio sodybose. Juodos spalvos „Tuokio” staliukas gražiai žiūrėsis moderniame interjere, tiks prie ryškesnio, tamsesnio interjero. Tuo trapu, baltas staliukas puikiai tinka šviesiame, skandinaviškame ar klasikiniame interjeruose. Tai erdvės neapkraunantis, neutralus baldas.