„Visby“ retro stiliaus kolekcija – lengvo, jaunatviško dizaino baldai

271

Šioje serijoje rasite fotelį, dvivietę, trivietę bei dviejų dydžių kampines sofas. Plataus pasirinkimo dėka „Visby“ serijos baldai pritaikomi įvairaus dydžio erdvėms. Mažesnėje svetainėje talpinkite dvivietę sofą ir fotelį, arba vieną trivietę. Didesnėje erdvėje puikiai atrodytų dvi dvivietės sofos, trivietė su dviviete ar didesnė kampinė. Taigi jeigu šis modelis pavergė jūsų širdį – tereikia pasitelkti fantaziją ir išsirinkti tinkantį audinį. Tiesa, galima užsisakyti ir oda vilktus „Visby“ baldus. Apmušalų ir odų pasirinkimas tikrai platus, taigi nesunku rasti tai, kas jūsų namų interjere žiūrėsis geriausiai.

Dvivietė sofa „Visby“ – kompaktiška ir miela. Dizainu kažkiek primena „Broadway“, „Faro“, „Blaze“ kolekcijas. Tai tarsi minimalistinis, taip pamėgtos „Diva“ serijos, variantas. „Visby“ dvivietė sofa idealus variantas retro stiliaus mėgėjams, ieškantiems nedidelio, kuklaus ir minimalistinio baldo. Sofos atlošo ir sėdimosios dalys yra nuimamos. Šonuose prie porankių – dailios dvi pagalvėlės. Kojelės ąžuolinės, todėl greta idealiai derėtų ir „Diva” sofos staliukai!

Reklama

„Dutti“ dizaino kūrėjų šūkis: „mano gyvenimas – mano sofa..“ Jų kertinis akmuo yra skandinaviškas dizainas ir aukšta kokybė. Šiais baldais – galite pasitikėti!