„Time“ kampinė sofa – jūsų raktas į modernią ir stilingą svetainę!

524
sofa free

Sofa – tai baldas „numeris vienas“ namuose, kurį renkamės ne vieneriems metams. Todėl šis sprendimas turi būti gerai apgalvotas ir visapusiškai įvertintas. Isku pristato dar vieną sofų seriją – „Time“. Laikui nepavaldus skandinaviškas dizainas turi tiesioginių sąsajų su šios serijos baldų pavadinimu. Tai ilgaamžis, kuris tarnaus jums ilgą laiką. Ar jūs vakarosite su šeima, rengsite vakarėlį, skaitysite knygą ar jaukiai dviese žiūrėsite mėgstamą filmą – visais atvejais „Time“ sofa jums suteiks komfortą ir gerą nuotaiką.

Šios sofos dizainas nėra kažkuo ypatingas ar išskirtinis iš pirmo žvilgsnio. Tradicinės formos sofa, su nuimamu atlošu ir sėdimąja dalimi. Tvirto medinio rėmo sofa, stovinti ant metalinių kojelių, kurias rinktis galite iš dviejų modelių. Pažvelgę į šį baldą derančio interjero fone – nustebsite, kad ne toks jis jau tradicinis ir nuspėjamas!

Reklama

Ši trivietė sofa „Time“ atviru galu itin erdvi ir patogi. Tai tarsi nedidelė kampinė sofa, kurioje patogiai prigulsite ir pilnai išsitiesite. Sofa beveik trijų metrų ilgio – taigi čia bus patogu ir nusnausti, ir televizorių pažiūrėti. Atramas rankoms pasirinkit galite iš dviejų ilgių. Ypač elegantiškai ir moderniai atrodo netradicinės, vamzdelio formos pailgos kojelės! Sofos užpildas taip pat gali būti dviejų tipų: baldinio porolono arba dengtas plunksnų sluoksniu. Tai modernaus skandinaviško stiliaus, kokybiškas, patogus ir madingas baldas, kuris su šviesiais ar pilkšvais apmušalais atrodo labai elegantiškai ir gražiai.

Kampinės sofa „Time“ dėka sukursite erdvią ir jaukią poilsio zoną. „Time“ serijoje rasite pora dviviečių sofų, pufą kojoms, trivietę bei didelę kampinę sofą. Su sofa „Time“ – laikas neprailgs!