Saugus pasirinkimas dar nebuvo toks stilingas

70

Kam rinktis tarp patogumo ir grožio, jeigu galite mėgautis viskuo vienu metu? Paprastas pasirinkimas dar nebuvo toks stilingas. Patogus ir žvilgsnį patraukiantis Louhi Low fotelis leis maloniai pailsėti. Šis fotelis tai subalansuotas rafinuotumo ir itin patogių sėdimų vietų derinys.

Dizainerė Lea Koskinen Louhi Low foteliu radikaliai pakeitė šiuolaikinio fotelio išvaizdą. Minimalus, žaismingas ir funkcionalus. Neprilygstamas kėdės dizainas leidžia patogiai priderinti fotelį prie kiekvienų namų erdvės ar interjero. Fotelio pritaikomumas ir tinkamumas jį daro vertingu baldų pirkiniu visiems.

Reklama

Plati Louhi Low fotelio dangų paletė – suteikia pasirinkimo laisvę net išrankiausiems. Baltas fotelio rėmas tai lengvumas ir elegancija. Ryškios spalvos pagyvina kambarį. Švelnesni tonai sukuria ramią atmosferą biuro patalpose. Kojos gali būti parinktos iš natūralaus beržo, juodos arba rudos spalvos.

Louhi Low fotelis ir greta esanti dvivietė ar trivietė tos pačios serijos sofa sukurs minimalistinę subtilią, bet stilingą namų interjero visumą.