„Time“ kolekcijos sofa – baldas, vertas „namų širdies“ nominacijos..

375

Mažutė „Time“ kolekcijos sofa – jaukus kampelis jūsų namuose..

Sofa – tai baldas „numeris vienas“ namuose, kurį renkamės ne vieneriems metams. Todėl šis sprendimas turi būti gerai apgalvotas ir visapusiškai įvertintas. Isku pristato dar vieną sofų seriją – „Time“. Laikui nepavaldus skandinaviškas dizainas turi tiesioginių sąsajų su šios serijos baldų pavadinimu. Tai ilgaamžis, kuris tarnaus jums ilgą laiką. Ar jūs vakarosite su šeima, rengsite vakarėlį, skaitysite knygą ar jaukiai dviese žiūrėsite mėgstamą filmą – visais atvejais „Time“ sofa jums suteiks komfortą ir gerą nuotaiką.

Reklama

Šios sofos dizainas nėra kažkuo ypatingas ar išskirtinis iš pirmo žvilgsnio. Tradicinės formos sofa, su nuimamu atlošu ir sėdimąja dalimi. Tvirto medinio rėmo sofa, stovinti ant metalinių kojelių. Tačiau pažvelgę ir pasigilinę atidžiau – pamatyti šį baldą galite visai kitu žvilgsiu.

„Time“ serija siūlo net keleto matmenų sofų variantus bei pufą. Atramas rankoms pasirinkit galite iš dviejų ilgių. Sofos kojeles – taip pat. Ypač elegantiškai ir moderniai atrodo netradicinės, vamzdelio formos pailgos kojelės! Sofos užpildas taip pat gali būti dviejų tipų: baldinio porolono arba dengtas plunksnų sluoksniu. Tai labai kokybiškas, patogus ir madingas baldas.

Ši mažutė dvivietė „Time“ sofa labai kompaktiška, lengvai tilptų nedideliame kambaryje ar net vestibiulyje, biuro laukiamajame. Ypač su šiais odiniais apmušalais. Pastarieji suteikia jau solidumo įspūdį! Mažam baldui labai praktiškas ir papildomo komforto suteikia pufas kojoms. Jis tarsi šios sofos minkštas staliukas, kurį pastačius šalia nedidelė sofa tarsi prailgėja. Didelėje erdvėje greta galite statyti trivietę sofą – taip sukursite erdvią ir jaukią poilsio zoną didelei kompanijai.