Baldų serija, pavadinta Norvegijos sostinės vardu – kodėl?

103

Pavadinimas turi tiesioginę sąsają – norvegai vertina aukščiausią kokybę ir komfortą. Sofos „Oslo“ tai ir garantuoja. Prabanga, kokybė ir neapsakomas komfortas, kurį suteikia išskirtinai erdvi, gilią sėdimąją daly turinti sofa. Šis aukščiausios klasės baldas bus jūsų svetainės pasididžiavimas!

Trivietė sofa „Oslo“ itin praktiška ir talpi dėl dydžio. Erdvumą suteikiantis gylis net dvivietę sofą paverčia talpiu baldu, kurį greitai pamėgs visa šeima. Ji nemaža, bet tuo pačiu puikiai įsilieja vidutinio dydžio svetainėje. O trivietė sofa didelėje erdvėje šauniai žiūrisi kartu su foteliu, arba greta pastatyta dviviete sofa. Taigi šis namų kampelis bus puiki vieta ir vakarėliui surengti, vakarais visai šeimai susėsti.

Reklama

Pasirinkit „Oslo“ sofai galite tiek gobeleną, tiek odą. Peržiūrėkite gausią Isku kolekciją ir išsirinkite tai, kas jums priimtiniausia. Sofos dizainas ir stilius modernus, skandinaviškas. Platūs porankiai ir pasviręs atlošas suteikia dar daugiau komforto. Pirkėjui pageidaujant – sofos „Oslo“ dizainas gali būti papildytas dekoratyvinėmis siūlėmis. Sėdimoji dalis ir atlošas iš dviejų dalių. Atlošas nuimamas, taigi lengva sofą išsiurbti. Kojelės metalinės, plačios ir tvirtos.

Galutinė produkto kaina priklausys nuo jūsų pasirinkimo ir poreikių. „Olso“ serijoje rasti galite ir fotelį, bei keletą mažesnių 2,5-vietos ir 2-vietę sofas.