Kokio dydžio sofą rinktis?

377

Minkštieji svetainės baldai yra viena pagrindinių šiuolaikinio būsto interjero detalių. Tinkamai parinkti jie suteikia namams jaukumo, stiliaus ir komforto.

Renkantis sofą, reikia neskubėti ir neatmesti galimybės, kad jūsų namų interjere geriausiai „suskambės“ visai kitokio stiliaus baldas, nei įsivaizdavote iš pat pradžių. Tikrinant galimus variantus patartina ant jų ne tik pasėdėti. Priimti geriausią sprendimą pavyks, jei prisiminsite, kaipgi mėgstate sėdėti ar drybsoti ant tokių baldų. Galbūt patogiausia poza – būti pusiau gulomis, susikėlus kojas, o gal atvirkščiai – ant sofos tik sėdite?

Reklama

Mėgstantiems minkštai padrybsoti ir kartais sėdėti pusiau gulomis – verta pamastyti apie patogią kampinę, atviru galu, sofą. Ji gali būti didelė arba gan kompaktiška. Vienas iš variantų „Lux“ trivietė sofa atviru galu. Įvertinkite savo svetainės dydį bei namų stilių. Jeigu jūsų svetainė vidutinio dydžio, o namuose vyrauja skandinaviškas stilius – kampinė sofa „Lux“ tobulas sprendimas!

Vienas pagrindinių šios „Lux“ serijos išskirtinumų – tai modulinių baldų serija. Vadinasi atskiras dalis esant poreikiui galite atskirti ir perstatyti toje pačioje erdvėje. Tai gera alternatyva didelių minkštųjų baldų mėgėjams. Modulinius baldus galima sudėlioti pagal poreikius ir norus, kartu neapkraunant svetainės erdvės ir ją išnaudojant efektyviai.