Susikurkite kompaktišką darbo kampelį savo namuose

271

Dažnas iš mūsų esame be galo užimti ir net išėję bei uždarę kabineto duris, darbo neretai parsivežame į namus. O galbūt ir namuose iškyla įvairių situacijų, kai prireikia darbo erdvės. O ką jau kalbėti apie vaikus, kurie kasdien turi ruošti pamokas. Turėti darbo erdvę ar nedidelę bibliotekėlę namuose – tiesiog būtina!

„Isku“ turi sprendimą! Siūlome jums rašomąjį stalą bei pakabinamas sienines lentynas iš nuostabiosios „Fuuga“ baldų kolekcijos. Stalas sudarytas iš dviejų spintelių, kurių kiekviena turi po du erdvius stalčius, bei stalviršio. Stalviršis dengtas tamsintu stiklu, todėl palaikyti švarą bus vienas juokas, o tuo pačiu ir jūs būsite užtikrinti, jog stalas išliks nepažeistas ir tarnaus jums ilgus metus. Stalo dizainas iš pažiūros klasikinių, tradicinių formų, tačiau išsiskiria žaismingai ekstravagantiškomis kojomis.

Reklama

Kitas šio komplekto elementas – sieninė lentyna, sudaryta iš trijų dėžutės formos lentynėlių. Čia savo vietą ras knygos, segtuvai su dokumentais ar užrašais ir netgi mielas gėlių vazonėlis. Mes net neįsivaizduojame, kas galėtų nenorėti turėti tokios žavios mini bibliotekos savo namuose! Be viso to, siūlome atidžiau pasižvalgyti mūsų asortimente, kadangi prie šio „Fuuga“ komplekto galite priderinti komodą, dviejų rūšių lentynas ar TV komodą.

Paverskite savo namus pavydėtinais ir jūsų namai nušvis kitomis spalvomis.