Modernus, minimalistinis rašomasis stalas „Idea“

478

Šiuo metu iš šiuolaikinių interjero baldų tikimasi vis daugiau ir daugiau funkcionalumo. Vietos trūkumas namuose ypatingai jaučiamas butuose, mažesnėse erdvėse. Neretai tai verčia gerokai pasukti galvą ir mažas, ribotas erdves įrengti itin protingai. Viso to rezultatas – kūrybiškas interjero dizainas, kuris yra universalus bei stilingas!

Ši koncepcija padėjo sukurti tikrą seriją tikrų stalų pagalbininkų jūsų namams, kurie, pasirodo, sulaukė didelio pasisekimo tarp pirkėjų! Rašomojo stalo „Idea“ dizainas iš pažiūros gali pasirodyti paprastas, tačiau iš tiesų jis labai elegantiškas. „Idea“ greitai ras kelią į jūsų širdį dėl savo pritaikomumo šiuolaikinėse erdvėse. Šis rašomasis stalas puikiai tiks žmonėms, kurie vertina erdvumą, klasikinį paprastumą bei universalumą.

Reklama

Rašomasis, pagalbinis stalas „Idea“ taip pat turi daug panaudojimo galimybių: jis puikiai derės darbo kambaryje, jaukiai žiūrėsis miegamajame kaip grožio staliukas, o koridoriuje ar bet kokiose pereinamosiose erdvėse tarnaus kaip staliukas gėlių vazai, nuotraukoms ar tiesiog raktams ir korespondencijai. Šis stalas tiks bet kokiems namams bei erdvėms. Jūsų patogumui „Idea“ serijoje taip pat galite rasti suolą pritaikomą prie šio rašomojo stalo. Tačiau, jei tik norisi, prie šio stalo galite priderinti bet kurį jums patinkantį sėdimąjį baldą. Tai leis jums sukurti dizainą, apie kurį seniai svajojote savo namuose!

Stalo plotis 115 cm, gylis 35 cm, o aukštis 73 cm. Mažos erdvės taip gali būti stilingai ir funkcionaliai įrengtos jų neužgriozdinant.