Namų biuro fotelis – stilingas interjero akcentas

310

Šiuolaikiniame interjere labai vertinamas dizainas ir komfortas. Isku, turėdami ilgametę patirtį, jau žino kaip sukurti stilingą, funkcionalų ir patogų baldą. Jums nereikia klaidžioti dvejonėse: „Būti.., ar nebūti?“ Basso serijos fotelyje suderintos abi savybės – jis ir stilingas, ir patogus.

Tai modernaus stiliaus fotelis, išgaubtos, aptakios formos, todėl puikiai įsilies kambario ar namų biuro interjere. Fotelis turi aukštą, nugarai patogų atlošą, išformuotą galvai atramą, erdvią sėdimąją dalį. Pagrindas, ant kurio tvirtinamas – taip pat gaubtos formos, su penkiomis metalinės chromuotomis atšakomis. Visos išgaubtos linijos padaro šį fotelį tarsi svajonių kokoną, kuriame jus įkvėps pačios geriausios mintys!

Reklama

Pasirinkite jums patinkantį gobeleną. Baltas Basso fotelis suteiks elegancijos ir švaros jausmą, švelnūs tonai – ramumo ir solidumo biurui, ryškios spalvos įneš žaismingumo pasirinktame kambaryje.

Galite drąsiai pasitikėti skandinavišku dizainu ir kokybe – Basso fotelis bus jūsų ilgalaikė, akį traukianti, investicija. O ir patogumo juk negali būti per daug..