Namų biuras – koks jis turėtų būti?

808
Namų biuras

Daugumai mūsų tenka dirbti namuose nuotoliniu būdu. Vieniems tai yra nuolatinis darbo būdas, kitiems laikinas. Tačiau visais atvejais, net valanda darbo nepatogioje padėtyje gali sukelti fizinių nepatogumų. O kur dar įkvėpimas ir motyvacija, jeigu šiandien dirbti sekasi sunkiau?

NAMŲ BIURAS TURI BŪTI FUNKCIONALUS

Reklama

Dauguma mūsų naudojamės virtuviniu ar valgomojo stalu, baru, sofa ar net miegamojo lova. Tačiau labai svarbu, kad ir namuose dirbant baldai būtų teisingai pritaikyti nuotoliniam darbui. Darbo kėdė bei stalas yra du svarbiausi ir pagrindiniai baldai, kuriuos pasirinkus teisingai būsite sveiki ir namų interjero vaizdo jie tikrai nepagadins..

Namu biuras

Ar kada pagalvojote, kodėl jūs turėtumėte valandų valandas sėdėti prie virtuvės ar valgomojo stalo? Tai gali būti išeitis retkarčiais ir neilgai. Tačiau po poros valandų netaisyklingo sėdėjimo pajuntame skausmus pirmiausia sprando bei pečių srityje. Gydytojai teigia, kad šiuolaikinių sėdimą darbą dirbančių darbuotojų sveikatos problemos nemažai susijusios su tuo, kad valandų valandas esame priversti sėdėti nepatogiai, mažai judame. Tiesa slypi tame, kad ilgainiui neteisingo aukščio darbo baldai gali pakenkti sveikatai.

Nepatogumų išvengti galite pasirinkę reguliuojamo aukščio darbo stalą. Šie stalai gali būti pakeliami rankiniu būdu arba valdomi elektra, vieno mygtuko paspaudimu. Tai iš tiesų geriausias sprendimas, ypač jeigu turite namuose darbui atskirą kambarį. Tokių stalų dizainas gan paprastas, neutralus. Toks stalas dera prie namų modernaus, minimalistinio, urbanistinio interjero. Abejojate, ar tokie baldai derės jūsų namuose? Stalo stalviršio spalvas bei kėdės spalvą galite rinktis ir daugybės variantų. Tikrai nesunku rasti savąjį.

Toks stalas pravers ir biure, ir namuose. Neretai virtuvėje esantis darbinis plotas ar virtuvinis stalas pagal aukštį tinka tik vienam darbui atlikti. Gaminant maistą, užsiimant rankdarbiais ar ruošiant pamokas reikalingas skirtingas stalo aukštis. Tad mūsų laikysenai ne į naudą, jei nuolat stovėsime susikūprinę ar įsitempę. Ateityje tai gali sukelti nemalonių sveikatos sutrikimų. Šį stalą vienu mygtuko paspaudimu galima pakelti ar nuleisti iki reikiamo aukščio ir produktyviai pratęsti darbą prie jo.

Rūpestį kelia jūsų vaikų ir paauglių sveikata?

Šiais laikas didelį rūpestį kelia jaunimo sveikata. Didelis procentas vaikų bei paauglių turi regėjimo sutrikimus bei netaisyklingą kūno padėtį. Be skatinimo daugiau judėti, sportuoti, savo vaikams galime padėti sukurdami jiems sveiką, ergonomišką mokymosi aplinką namuose.

Jeigu vietos turite mažai ir itin daug nesėdite prie kompiuterio, galite rinktis ir universalaus dizaino pagalbinį ar rašomąjį stalą. Tačiau tuomet rekomenduojame įsigyti patogią ir ergonomišką kėdę. Kad ir balninę kėdę, apie kurias daugiau informacijos rasite čia>>.

 

Visgi kėdžių pasirinkimo daug daugiau, kai stalo aukštis yra reguliuojamas. Pateikiame keletą skirtingų dizainų. Galbūt vienas iš jų patrauks jūsų dėmesį.

 

Na o pabaigai, nepamirškite, kad patogi ir sveika darbo vieta suteikia daugiau malonumo bei užtikrina geresnius darbo ir mokymosi rezultatus. Kviečiame susikurti ergonomišką ir patogią darbo vietą savo namuose! Namų biuras