„Tere“ baldai – modernus pasirinkimas viešosioms erdvėms

138

Kaip susikurti jaukią ir stilingą aplinką biure ar viešosiose erdvėse? Vienas iš pasiūlymų – „Tere“ baldų serija, išsiskirianti lengva bei grakščia konstrukcija, šiuolaikišku, gerai apgalvotu dizainu, puikiai deranti poilsio zonose bei vestibiuliuose.

Fotelis – pagrindinis šios serijos baldas, kurio korpusas tarsi plūduriuoja ant lieknų metalinių atramų. Fotelio kojų metalo spalva gali būti: sidabrinė, chromo arba grafito. Foteliui „Tere“ galite rinktis tiek įvairius audinius, tiek odas. Spalvinis pasirinkimas labai platus: nuo ryškių tonų iki švelnių pastelinių atspalvių, klasikinių juodos, baltos ir pilkos spalvų. Tai platus ir erdvus fotelis, kuriame ir sėdėsite patogiai, ir dirbsite kompiuteriu. Šis fotelis gali būti su porankiais arba be. Porankis gali būti ir su vieta rašymui. Medinės baldo dalys gali būti dažytos: baltai, juodai arba padengtos granito spalvos sluoksniu. Jungdami kelis „Tere“ fotelius – gausite kitą modelį, dailią sofą, skirtą ne vienam žmogui atsisėsti. Arba tiesiog kelis fotelius galite įvairiai išdėstyti erdvėje – statydami juos greta, šonu ar vienas priešais kitą.

Reklama

Kad išgautumėte maksimalų komfortą – vienoje erdvėje rinkitės visą „Tere“ baldų seriją: sofos staliuką, suolelį kojoms. Tai be galo patogūs, mobilūs baldai, atspindintys šiuolaikišką visuomenę ir darbo stilių.