Kas lemia miegamojo lovos kokybę ir teikiamą komfortą?

247

Kone trečdalį gyvenimo praleidžiame miegodami, todėl tai, kaip įsirengiame savo miego oazę – miegamąjį, itin svarbu tiek miego kokybei, tiek ir bendrai savijautai. Miegamojo centre – visada bus lova, svarbiausias ir esminis baldas šiame kambaryje. Renkantis lovą miegui įvertinti reiktų: dydį, lovos rėmą ir, be abejo, čiužinį. Pagrindinis akcentas turėtų būti teikiamas čiužiniui.

Pristatome „Dutti” gamintojo miegamojo lovą „ViscoMax Continental”, kur skandinaviškas dizainas puikiai suderintas su lovos ergonomika ir teikiamu komfortu. Tai tvirto medinio rėmo lova, su ergonomišku čiužiniu ir apsauginiu, viršutiniu viskoelastiniu čiužinuku. Pagrindinis „ViscoMax Continental” lovos čiužinys yra penkių ergonominių zonų ir susideda iš trijų pagrindinių sluoksnių: apačioje poliuretano sluoksnis, kišeninės spyruoklės, viskoelastinis poliuretano sluoksnis „memory”. Čiužinys itin patogus ir atitinka kiekvieno miegančiojo poreikius, kadangi turi net 260 spyruoklių kvadratiniame metre ir jų standumą rinktis galite net iš keturių variantų: soft, medium, hard ir extra hard. Tarsi vyšnaitė ant torto – 7cm storio viršutinis čiužinukas ne tik apsaugos pagrindinį čiužinį, bet ir užtikrins, kad visą naktį miegosite neprabusdami!

Reklama

Kalbant apie lovos dizainą – šiame balde suderintas skandinaviškas stilius su klasikos elementu, aukštu lovos atlošu, dekoruotu įspaustomis sagutėmis. Lovos atlošą galite rinktis iš keleto variantų. Modernumo „ViscoMax Continental” lovai suteikia metalinės jos kojelės. „Dutti” – baldų gamintojas, kuris siūlo labai plačia audinių bei odų spalvų bei tekstūrų gamą. Taigi lovai pasirinkti galėsite Jums gražiausius ir labiausiai derančius apmušalus.

Galite rinktis iš trijų „ViscoMax” lovų modelių: Continental, Single ir Adjustable. Įsigijus tokią lovą – saldūs sapnai Jūsų neapleis!