Prabangaus pluošto ir rašto kilimas Anapuna – neįkainojamas aksesuaras namų interjere

99

Anapuna kilimai rankų darbo, kilę iš pietinės Himalajų pusės. Šių kilimų, nuo seno naudojamos audimo technikos, kilę iš Tibeto ir jo apylinkių. Naudojamas pluoštas yra itin kokybiškas, maišomas su šilku. Audimas labai tankus, o naudojamos adatos labai smailios, todėl kilimai itin minkšti ir elastingi.

Šis Anapuna kilimas tiems, kurie mėgsta kontrastingus raštus. Kurdami interjerus, ieškokite ypatingų kilimų – nenuobodžių, autentiškų ir natūralių. Kilimas atrodo labai prabangiai, jo raštas išaustas baltais, mandalas ir gėles primenančiais ornamentais, o fonas keleto gretimų mėlynos spalvos tonų. Tai itin kontrastingas, bet ramus, žvilgsnį kaip mat patraukiantis dizainas. Toks kilimas įspūdingai atrodys tiek šviesiame klasikiniame, tiek moderniame interjeruose.

Reklama

Nėra nieko geriau, kaip mėgautis prabangiu kilimu, kuris yra vienetinis ir meistriškas rankų darbo kūrinys. Rankų darbo kilimai gaminami švariau ir kokybiškai, priešingai nei masinės gamybos. Natūralaus pluošto rankų darbo kilimai tarnaus jums ilgai, o iš daugybės Isku siūlomų dizainų ir raštų išsirinksite jūsų interjerui ir skoniui tinkamiausią.