Tarptautinė Baldų Praoda – SALONE DE MOBILE 2019 – kviečia Jus!

254

Tai viena didžiausių Tarptautinių baldų parodų, vyksianti kasmet nuo 1961-ųjų metų Milane, parodų rūmuose Fiera Milano. Ši, 58-oji paroda, vyks jau šių metų balandžio 9-14 dienomis. “Interjeras Plus” komanda kviečia prisijungti prie šio renginio ir Jus!

SALONE DEL MOBILE 2019 parodos plotas apima apie 210 000 kvadratinių metrų, kur susiburia virš 2300 dizaino kompanijų, pritraukiančių apie 370 000 tūkstančių lankytojų iš viso pasaulio. Paroda po vienu stogu suburia žymiausius Italijos bei užsienio šalių gamintojus, platintojus ir dizainerius, kurie lankytojams pristato miegamojo, svetainės, virtuvės ir vaikiškų baldų komplektus, minkštus baldus ir interjero detales. Tai puiki vieta, kur susitikti gali visi ieškantys naujų verslo Partnerių, norintys pristatyti savo produkciją tarptautinėje rinkoje.

Reklama

Tuo pačiu metu vyks ir 30-oji EUROLUCE  2019 apšvietimo paroda – daugiau nei 420 apšvietimo sektoriaus dalyvių, kurių daugiau nei pusė yra užsienio kompanijos.

„Salone del Mobile“ organizatoriai glaudžiai bendradarbiauja su Milano miestu. Praėjusių metų renginio raktiniai žodžiai: emocija, verslas, kokybė, dizainas, sistema, jaunimas, komunikacija ir kultūra. Sėkmė slypi industriniame tinkle, kur ypač vertinamas tvarus dizainas, kokybė bei jaunų žmonių indėlis.

Tuo tarpu mes, „Interjeras Plus“, rengiame kampaniją, kurios dalyvis ir jo 3 (trys) draugai galės laimėti kelionę į šį puikų renginį! Registruokitės bei kvieskite savo draugus. Kiekvienas surinkęs 4 (keturis) taškus gali laimėti pagrindinį prizą: lėktuvo bilietai keturiems, dvi nakvynės viešbutyje bei bilietai į parodą! Taigi kviesk draugus ir keliaujam į Milaną!

Dalyvio nuoroda čia:

https://kampanija.interjerasplius.lt/lp/66776/lp66776