Jaukūs namai – suderintos spalvos ir detalės

713
Jaukūs namai

Kiekvieno svajonė jaukūs namai, kuriuose vyrauja darna ir geros emocijos. Kiekvienam mūsų bent kartą gyvenime teko ar teks įsirengti naujus namus. Norime pasidalinti nauju projektu, kurio autorė Interjero Dizainere Vita Puronienė – tai šviesūs ir spalvingi namai Vilniuje, naujame Paupio rajone.

Jaukūs namai

Reklama

Pagrindinė šių namų erdvė – bendra svetainė su valgomuoju bei virtuve jau nestebina nei vieno. Tačiau akį patraukia subtiliai suderintos spalvos bei akcentas – nedidelis kilimas, paveikslas ir atviro betono lubų zona. Vyraujantis stilius galima sakyti modernus su šiek tiek retro bei skandinaviškų stilių elementais, atsispindinčiais balduose bei grindų rašte.

Pasirinkta dominuojanti melsva spalva: sofa, fotelis, valgomjo kėdė bei gretimas jos tonas kilimo rašte. Nedidelis rytietiškų raštų autentiškas vilnos pluošto kilimas iš tiesų šių namų akcentas tobulai derantis prie svetainėje kabančio paveikslo. Kilimo forma dėkinga tuo, kad norint pasikeitimų jį galima tiesti koridoriuje. Čia jis sukels teigiamą pirmą įspūdį šiuos namus aplankiusiems svečiams. Tiek kilimas, tiek paveikslas buvo numatyti šeimininkų nuo pat šių namų kūrimo pradžios. Žaismingumo interjerui suteikia ir tai, kad visi akcentai yra skirtingų, bet gretimų melsvos spalvos tonų. Drąsus pasirinkimas, bet skoningai suderintas sukuria be galo jaukią šių namų svetainę.

Kad interjeras nebūtų per daug intensyvus – sienos, grindys bei virtuvė yra šviesios. Natūralaus balinto ąžuolo grindų spalva atsikartoja korpusinių baldų dizaine: valgomojo stalo stalviršyje, koridoriaus spintoje, TV komodoje. Stambus vadinamos „eglutės” medinių grindų raštas čia puikiai tinka.

Svetainės plotas buvo pakankamas, kad čia atsirastų ir dar viena zona – du foteliai su nedideliu retro stiliaus kavos staliuku, kuris beveik indentiškas sofos staliukui. Tai ir papildoma vieta atsisėsti, ir funkcionalus kampelis.

Ne mažiau patrauklus ir minimalistinis koridorius. Skandinaviškai modernus ir neapkrautas, čia pilnai atsiveria grindų raštas palydintis visus į svetainę.

Šis interjeras puikus pavyzdys, kaip nedidelio ploto namuose galima sukurti tikrą jaukumo ir geros nuotaikos oazę. Tikimės jums šie namai patiko ir rasite idėjų kuriant savo namus. O mes patariame, pasirinkus interjero dizainerio paslaugą, visus savo slaptus norus sakyti nuo pat pradžių. Net ir vieno aksesuaro namuose atsiradimas turi įtakos bendram namų interjerui.

Nuotraukų autorė: InterioShot by Gerda Baltrunaite.