Kaip originaliai pasipuošti namus Kalėdoms?

1036
Kaip originaliai pasipuošti namus

Kalėdos be abejonės labiausiai laukiama metų šventė. Advento laikotarpis bei Švenčių laukimas praskaidrina tamsius rudens vakarus bei pandemijos keliamus kasdienius rūpesčius, žmonės tampa nuoširdesni. Nepaisant šurmulio parduotuvėse šiuo įtemptu visiems metu, visgi tai yra susitaikymo bei ramybės metas. Tačiau kokie metai bebūtų, vaikai labiausiai laukia Kalėdų senelio, na o suaugusiems tai galimybė atsinaujinti namų interjerą bei šventiškai dekoruoti namus.

Raudona, balta ir žalia yra klasikinės Kalėdų spalvos. Tačiau pažiūrėkime, ar yra kitų būdų kaip suteikti šventinės nuotaikos namams ir kad sukurtos namų dekoracijos mus džiugintų ilgiau.

Reklama
  1. Auksinis spindesys.

Kalbant apie spalvas rekomenduojame naudoti daug žvilgančių, metalinių bei auksinių detalių, suteikiančių jaukumo ir prabangos interjerui. Yra dvi galimybės: naudoti tai subtiliai ir nedaug, arba priešingai, maksimaliai ir visame interjere. Rinktis galite visus aksesuarus bei detales auskso, bronzos, sidabro ar rausvo aukso spalvų.

  1. Susikurkite savo Advento vainiką.

Rankų darbo dekoracijos neįkainojamos bei tarnaus jums ilgiau nei tik per Šventes. Advento vainikas ir ilgesnį laiką gali kabėti ant sienos ar lauko durų. Kuo daugiau natūralių dekoro elementų jam naudosite, tuo natūralesnis individualesnis bus ir rezultatas. Tačiau jei labai norisi būtent Kalėdinės nuotaikos – papuoškite savo vainiką raudonu kaspinėliu, mini elfais ar kitomis smulkiomis dekoracijomis. Jos sukurs puikią Šventinę nuotaiką.

  1. Dekoracijos iš natūralių medžiagų.

Pirktinės šventinės dekoracijos gražios ir įvairios, tačiau nepigios. Ne ką prasčiau ir išradingai savo namų interjerą papuošite naudodami natūralias medžiagas iš gamtos. Baltai dažyti kankorėžiai, eukalipto šakelės ar dirbtiniu sniegu purkštos kėnio, tujų ar kitų spygliuočių šakelės, raudonos uogos, gilės ar džiovinti vaisiai. Puikiai šiais atvejais dera ir sendinto medžio elementai.

  1. Alternatyva Kalėdų eglutei.

Gyva Kalėdų eglutė išbus iki trijų savaičių. Jeigu jums nepriimtinos dirbtinės eglės ar tiesiog norite paeksperimentuoti – taip pat turime išeitį. Kankorėžiais bei smulkiais žaisliukais puošti galite bet kurį didesnį namų augalą. Sukurkite kalėdinę puokštę, naudokite daug lempučių ar žvaigždžių. Nedidelė eglutė pagaminta iš sausų šakų, ar žalumos taip pat bus įdomi ir išskirtinė.

 

  1. Jaukus apšvietimas.

Tamsiuoju metų laiku naudokite kuo daugiau apšvietimo įvairiose namų vietose. Na o Švenčių metu papildykite namus laikinu apšvietimu, pavyzdžiui „Led“ lemputėmis ar žvakėmis. Skirtingų dydžių ir spalvų žvakės puošnios net jų neuždegus.

  1. Kalėdos ir skanėstai.

Šventiniai kepiniai, gėrimai bei vaisiai ne ką mažiau svarbūs, nei visos kitos dekoracijos! Apelsinų ir mandarinų kvapas, cinamono arbata bei karštas šokoladas tai šventine nuotaika užburiantys aromatai.. na o kokios Šventės be dekoruotų imbierinių sausainukų..?

Po ilgo ir tamsaus rudens ateina smagus laukimo metas, kai susitinkame su artimaisiais, draugais, dalinamės vaišėmis, įspūdžiais bei dovanomis. Originaliai dekoruodami savo namus pasinaudojant šiais paprastais patarimais, sukursite puikią šventinę nuotaiką. Nepamiškite, kad visada galite keisti smulkesnių aksesuarų ar baldų vietą interjere. Tad būkite drąsūs, kūrybingi bei išradingi!

Jaukių ir šiltų Jums Kalėdų..

Su nuoširdžiais linkėjimas,

Interjeras Plius komanda