Kaip dekoratyvinių pagalvių dėka susikurti jaukią ir skoningą aplinką savo namuose?

175

Dekoratyvinės pagalvėlės – puikus būdas pagyvinti savo kambarį ir suteikti jam šiek tiek atspalvių, atgaivinti nuobodžią sofą ar suteikti patogumo bei jaukumo savo lovai. Jos nepamainomos terasose, ant lauko baldų, sofų, grindų vaikų kambariuose, miegamajame ant lovos. Iš tiesų jos tinka visur. Tai ne tik dekoras namuose, bet ir praktiškas daiktas. Belieka atsirinkti derančias spalvas ir faktūras. Kaip derinti pagalvėles ir išsirinkti tinkamiausias? Keli mūsų patarimai, kaip tai daryti.

Kai visas interjeras yra „švarus“, beveik vieno tono, kiekvienas švelnus atspalvis tampa labai pastebimas. Čia galite rinktis ryškesnes pagalves, faktūras, kurios bus jūsų interjero akcentas. Nemėgstantiems raštų, ryškių spalvų – gaivumo suteiks švelnių tonų pagalvėlės. Jos puikiai tiks ir sukurs jaukią, ramią aplinką.
Jeigu namų interjeras gan intensyvus, spalvingas – labiau tiktų vienspalvės pastelinės ir faktūrą turinčios pagalvės.

Reklama

Dekoratyvines pagalves galite derinti prie vieno iš interjero elementų: jose gali atsikartoti tapetų, užuolaidų ar kilimo spalvų tonai bei raštai.

Keletas naujų pagalvių ant sofos, ir jūsų svetainė vėl kitokia!
Didelei svetainės sofai galite rinktis daugiau dekoratyvinių pagalvių. Tačiau neperkraukite interjero per dideliu jų kiekiu. Jos gali būti ryškus akcentas arba tiesiog įsilieti erdvėje, suteikti papildomų tekstūrų, bet išlikti „tylios“. Vieno ramaus spalvos tono sofai galite rinktis susiliejančias, pastelines pagalves. Be to šventiniam žiemos metui nebijokite rinktis Kalėdų tematikos pagalves. Juk sezonui pasikeitus – nebrangiai jas pakeisite naujomis, galbūt net ryškiomis. Ant languoto ar dryžuoto baldo visada tiks laisvo piešinio raštuotos pagalvės. Akvarelinė tapyba ant audinių gerai dera su geometriniais ir smulkiais raštais.

Dekoratyvinės pagalvės yra neatskiriamas šiuolaikinio interjero elementas. O geriausia už save kalba interjero pavyzdžiai: taigi peržiūrėkite mūsų nuotraukų galeriją ir atraskite savo derinį.