Kiek funkcijų gali atlikti vienas šviestuvas?

102

Įprasta, kad šviestuvas interjere atlieka dvi pagrindines funkcijas: pagal tipą skleidžia atitinkamą šviesą bei savo vienokiu ar kitokiu dizainu, puošia interjerą. Tačiau šiuolaikiniams interjero sprendimams – ribų nėra.

„Trys viename“ danų įmonės sukurtas įrenginys puikus šiuolaikiškas interjero aksesuaras, kurio dėka sukursite puikią nuotaiką ir teigiamas emocijas. Tai mobilus šviestuvas, kurį galite naudoti ir namuose, terasoje, ar net pasiimti į iškylą. „Synergy LED“ itin mobilus šviestuvas, kuris atlieka keletą papildomų ir labai svarbių funkcijų: vėsina gėrimus bei skleidžia muziką.

Reklama

Šie šviestuvai yra trijų dydžių bei galingumų: Synergy 65S, 50S bei 35S modeliai. Nuo modelio priklauso šviestuvo dydis, talpos ledukams ar šaltam vandeniui, dydis, šviesos skleidimo bei grojimo laikas. Pats didžiausias 65S modelis sveria tik 4,1 kilogramo. Taigi jį be vargo pasiimsite į iškylą, sodybą arba, tvirtos odinės rankenos dėka, jį tiesiog nusinešite į norimą vietą. Šviestuvai turi integruotą Li lon (18650) 7.4V / 2600mA akumuliatorių bei 10W Stereo garsiakalbį. „Synergy 65S“ akumuliatoriaus įkrovimo laikas yra apytiksliai 7 valandos. Bluetooth“ įrenginio dėka garsas skleidžiamas 10 metrų spinduliu. O pilnai įkrautas prietaisas veiks net iki dešimties valandų. Komplekte yra USB laidas bei adapteris.
Aptakios formos, balto matinio plastiko korpusas tvirtai stovi ant metalinių kojelių. Šviestuvo dizainas ir spalvos nesunkiai priderinamos daugelyje interjerų. Kuomet gėrimų vėsinti jums nereikia – „Synergy LED“ šviestuvą puikiai panaudosite gėlei pasidėti.

Sklindanti jauki šviesa ir gera muzika – pagrindas jaukiai aplinkai ir gerai nuotaikai sukurti. O „Synergy LED“ šviestuvų dėka tai įgyvendinti bus labai paprasta.