Kaip rasti tinkamą fotografiją bei vietą jai interjere?

92

Ką tik baigėte renovuoti savo būstą arba įsirengėte naujus namus. Džiaugiatės nauju interjeru, pasirinktu stiliumi, baldų dizainu bei kitais interjero sprendimais, kuriuos jums patarė dizaineris arba viską šauniai atlikote pats. Tačiau švarios, naujos sienos namuose tuščios.. Kažko trūksta namų jaukumui? Jaučiatės tarsi žiūrėdami į portretą be veido? Vienas iš šiuolaikiškų būdų suteikti namams individualumo bei savitumo – deramai parinktos, aukštos rezoliucijos fotografijos. Žinoma, ant sienų gali kaboti ne tik jūsų asmeninės, šeimos iliustracijos. Tam puikiai tinka ir abstraktūs vaizdai. Tad kaip išsirinkti bei priderinti juos savo namuose?

Fotografijas geriausia kabinti taip, kad pagrindinė jų kabotų akių lygyje. Kitas galite išdėstyti aplink ar greta, iš šonų. Rinktis galite vieną ar trijų, penkių fotografijų ciklą. Kuomet bent viena jų kabos akių lygyje – žiūrėti ir mėgautis jomis bus malonu. Kalbant apie vietą – vieni įpratę paveikslus, reprodukcijas kabinti virš sofos. Jeigu turite ilgą koridorių, pakabinę eilutę priderintų fotografijų, puikiai išnaudosite nefunkcionalų plotą. Be abejo svarbu ir parinktos vietos apšvietimas – juk gražius vaizdus kabiname tam, kad jais galima būtų mėgautis.

Reklama

Nuotraukos formos ir dydis gali būti įvairūs. Toks sienos dekoravimo būdas žaismingas ir įdomus. Jei renkatės vieną formą – vaizdus rinkitės skirtingų dydžių ir išdėliokite juos horizontalia arba vertikalia seka.

Pasirinktas fotografijos rėmas bei tematika turi derėti prie namų interjero. Minimalistinis ir šiuolaikiškas sprendimas – berėmiai nuotraukų vaizdai dengti tik stiklu arba spauda ant drobės, foto-tapetas. Ne mažiau svarbu ir stiklo kokybė, rėmelio stilius, ar yra naudojamas paspartas, net baldų išdėstymas kambariuose bei jų spalvos. Tačiau grįžkime prie fotografijos vaizdo.

Mūsų nuotraukų galerijoje pateikiame nedidelę dalį įvairios tematikos, aukštos rezoliucijos nuotraukų. Tai vieno Estijos fotografo nuotraukų kolekcija, kurioje rasite gamtos (kalnai, jūros, flora, fauna), miestų vaizdus, panoramas bei abstrakcijas. Pasirinkimas priklausys nuo kambario, kuriam nuotrauką renkate. Apgalvokite kokios spalvos turėtų vyrauti, kokią nuotaiką norite sukurti? O galbūt save išreikšti. Visą fotografijų pasirinkimą rasite: https://lepakapildid.ee/ Galimas nuotraukų dydis nuo nedidelės 20x30cm matmenų iki visos sienos plakato. O galbūt norite įsigyti nuotrauką elektroniniu formatu ir atsispausdinti patys?

Užklausas dėl dydžių ir visų kitų detalių rašykite mums info@interjerasplius.lt arba tiesiogiai info@lepakapildid.ee Mielai patarsime ir padėsime išsirinkti.

Sieną puošiančios nuotraukos perteikia be galo daug emocijų. Tad vaizdas pasakys daugiau nei tūkstančio žodžių kalba..