Interjero kūrimas – kur visa ko pradžia?

844

Projektas, idėja ar įsivaizduojamas stilius bei gražūs baldai? Nuo ko pradėti norint sukurti gražų ir skoningą namų, viešųjų erdvių, interjerą? Kviečiame paskaityti Interjero Projektų Specialistės, Kristinos Petrovskės, patarimus apie interjero visumos planavimą.

„Interjero visumos planavimas“

Reklama

Interjero idėja svarbi tiek pat, kiek ir ergonomika teisingam patalpų išplanavimui. Ar tai būtų jūsų namai, ofisas, ar kita įstaiga – reikia paisyti ergonomikos bei apgalvotai išplanuoti erdves. Tobula idėja neergonomiškoje erdvėje gali įgauti visiškai skirtingą atspalvį –  visapusiškai neatsiskleisti ar perteikti visai ne tą „žinutę“, kuri buvo esminė jūsų idėjoje. Todėl labai svarbu suplanuoti ir patalpą suskirstyti zonomis, atrinkti tinkamą interjero idėją, kuri atsiskleistų ir interjeras taptų visapusiškas bei harmoningas. Gera idėja, gražios spalvos ar prabangūs baldai – gali taip ir likti tik atskiromis detalėmis, užgožiančiomis viena kitą, ir neatsiskleidžiančiomis visa savo turima verte.

Vadovaukitės nerašyta taisykle: „mažiau reiškia daugiau“. Nebūtina savo interjere įgyvendinti visus norus, sutalpinti visus gražius baldus ar fragmentus.  Apgalvotai atsirinkite, atsižvelgiant į savo poreikius, įpročius ir tai, ką darote savo kasdienybėje. Toks interjeras taps kokybiškesnis, labiau suderintas tarpusavyje ir prabangesnis. Atrinkti keli stilingi akcentai suteiks daug daugiau charizmos interjerui, nei gausi jų visuma. Chaosas prabangai – nebūdingas.

Jei visa tai sunku įveikti – visada pravarti interjero konsultacija, interjero projektas, kuris statybų eigoje atsiperka su kaupu.