Kaip išsirinkti kokybišką sofą?

521
Kaip išsirinkti kokybišką sofą

Naujos sofos įsigijimas – ilgalaikis pirkinys, tad pasirinkimas turi būti ramiai ir gerai apgalvotas. Pateikiame keletą esminių momentų pirkėjams, kuriuos verta apmąstyti renkantis sau naują baldą

Kaip išsirinkti kokybišką sofą Kaip išsirinkti kokybišką sofą

Reklama
  1. Verta investuoti į kokybę.

Kokybiška sofa pagaminta  naudojant tik aukšto lygio žaliavas rėmui, užpildams bei apmušalams. Kokybiškos sofos įsigijimas yra ilgalaikė investicija – gera sofa turi tarnauti daug metų ją naudojant tvarkingai ir pagal paskirtį.

Taip pat nepamirškite, kad pasirinkdami kokybišką baldą prisidedate ir prie aplinkos tausojimo!

Kaip išsirinkti kokybišką sofą Kaip išsirinkti kokybišką sofą

  1. Žvelkite giliau, vertinkite ne tik į išorę.

Įspūdingi apmušalai ir dizainas neužtikrina tvirtos ilgaamžės konstrukcijos ir neapsaugo nuo galimų esminių trūkumų. Lankydami salonus ir apžiūrinėdami sofas visada pažiūrėkite ir po ja: ar matote tvirtą medžio rėmą, tvirtas ir tinkamai pritvirtintas spyruokles, tvarkingus apmušalų kraštus?

Kokybiškas darbas nėra paslėptas po gobelenais.

  1. Įvertinkite sėdimosios dalies ir atlošo minkštumą bei kojų padėties aukštį.

Kaip jaučiatės sėdėdami ant sofos? Ar minkštosios dalys pakankamai ir patogiai priglunda prie kūno ir jį palaiko? Per kieta, o gal per minkšta? Ar lengvai atsistojate? Ar sėdint patogi atrama kaklui?

Visi šie rodikliai turi būti vertinami atsižvelgiant į pirkėjo amžių ir ūgį.

  1. Nepamirškite ir praktiškumo aspekto.

Ar namuose yra naminių gyvūnų, turite vaikų, o gal jus kamuoja alergijos? Jeigu vertinate lengvą baldo priežiūrą ir valymą, atsižvelkite į tai renkantis sofos apmušalus. Pavyzdžiui, vandenį toleruojančius gobelenus lengvai išvalysite be jokių specialių valiklių. Taip pat kasdienėje rutinoje daug paprasčiau, kai baldas turi aukštas kojeles. Tad siurbiant jums nereikės baldo kelti ar pastumti.

  1. Svarbi ir sofos ilgalaikė priežiūra.

Baldo užpildo ir apmušalų pasirinkimas gali būti praktiškas ir palankus kasdieniam naudojimui, bet sofa reikalauja reguliarios priežiūros norint, kad ji tarnautų ilgai ir neatrodytų nusidėvėjus. Tarkim, kuo minkštesnius atlošus rinksitės, tuo dažniau juos reikės kedenti. Apmušalai taip pat turi būti dažnai valomi nuo dulkių, išvalomos dėmės, kad išvengtumėte jų įsisenėjimo.

sofa infinity

Pirkdami sofą iš karto įsigykite ir jai skirtas priežiūros priemones.

Tikimės, kad šie patarimai bus naudingi ir atsakys į daugelio klausimą, kaip išsirinkti kokybišką sofą?