Universalus fotelis – nepakeičiamas patogumas namų interjere

336

Ar jus domina daugiafunkcinis fotelis, kuris būtų tinkamas tiek vaiko kambaryje, svetainėje, namų darbo kabinete ar net biuro interjere? Pristatome jums universalų fotelį Flex Y!
Tai minimalistinis, solidus ir modernus, interjerą pagyvinantis fotelis, ypač jeigu jam parinksite ryškią ar gaiviai šviesią spalvą. Siūlome platų apmušalų ir odos pasirinkimą. Nors porankių jame nėra, jis vis tiek išlaiko maksimalų patogumą. Ir tai nei kiek nesupaprastina šio baldo, priešingai, suteikia neįprastą elegantišką formą!

Aukštas atlošas ir jo forma labai patogi nugarai. Flex-Y modelis labiau skirtas poilsiui, nei ilgam skaitymui, interjero neapkraunantis baldas. Labai tinkamas biuro fojė ar kitoje vietoje, kur lankytojams gali reikti prisėsti, svečiams atsipūsti. Akivaizdu, kad jis ne eilinis, skirtas tam tikro tipo patalpoms. Parinkus jam odinius apmušalus – įgis daugiau solidumo, medžiaginiais apmušalais – taps elegantiškai minimalistinis.

Reklama

Kaip ir visi Flex serijos foteliai, Flex-Y tvirtinamas ant apvalaus pagrindo bei turi supamąjį mechanizmą, kuris kaip jūs besijaustumėte, suteiks polėkį jūsų mintims!
Flex serijoje rasite keletą fotelių modelių: didingą su dengtais porankiais ir jaunatviškesnį, su mediniais atvirais porankiais.