Stilingas baro stalas Sara – populiariausias jaunų porų tarpe!

363

Virtuvinės salelės bei pusbariai tampa vis populiaresni namų interjere, ypač jaunų porų tarpe. Ne išimtis ir baro stalas su kėdėmis. Baro stalo ir kėdžių komplektas Sara idealiai atskirs virtuvės ir svetainės erdves kompaktiškame bute.

Baro stalas Sara tai modernus, šiuolaikiškas baldas. Aukštos 90cm stalo kojos suteikia lengvumo ir erdvumo jausmą. Tai itin svarbu nedidelėse patalpose. Be to, jaunimo namuose jis pilnai gali pakeisti valgomąjį stalą, kuriam vietos bute nepakanka. Tuo labiau, kad nemaža dalis jaunų šeimų namuose gamina ir pietauja retai. O romantiškai suvalgyti skanią vakarienę bei aptarti dienos įvykius baro stalas Sara yra puikus pasirinkimas!
Kompaktiškas, 90×90 cm dydžio, Sara baro stalas pagamintas iš medžio masyvo, todėl itin tvirtas ir stabilus. Prie jo puikiai dera tos pačios serijos baro kėdės. Tokio stiliaus baldas nesunkiai priderinamas moderniame interjere, greta jo gražiai atrodys ir nesunkiai pritaikoma bus ne viena komoda, vitrina, sofa. Kruopščiai atrinktų baldų dėka sukursite skoningą interjero visumą.

Reklama

Pasitikėkite suomiška kokybe ir šiais baldais džiaugsitės ilgai!