Daugiafunkciniai žurnaliniai staliukai „Hieno“ – praktiški ir stilingi

424

Lovos staliukas tai toks baldas, kuris iš pirmo žvilgsnio gali būti ir nepastebimas. Bet kai jo nėra – tai pastebime iš karto! Senesnių modelių tradiciniai lovos staliukai buvo gan masyvūs, apkrauti įvairiais daiktas ir ribotos paskirties. Šiuolaikinė tendencija yra minimalizmas ir funkcionalumas. „Korkki“ staliukas yra puikus modernaus interjero dizaino pavyzdys!

Apvalios formos, 57cm skersmens staliukas yra labai gražiai ir lengvai priderinamas ir prie lovos, sofos, ir prie didelio fotelio. „Korkki“ staliuko dizainas minimalistinis – tiesios linijos jungiamos su apvaliomis plokštumomis, tačiau jis vis tiek žavus savo paprastumu ir funkcionalumu. Jo dydis kompaktiškas, nedidukas, bet optimalus ir kavos puodeliui pasidėti, ir žurnalui, gėlei ar foto rėmeliui. Jis turi du paviršius pasidėjimui ir tai jį daro dar patrauklesniu. Jis tinkamas tiek svetainei, tiek miegamajam kambariui ar net jūsų biurui. Gamybai naudojamas beržo masyvas.

Reklama

Pasirinkite jums tinkamiausią „Korkki“ staliuko spalvą: elegantiškai baltą, solidžiai juodą ar jaukiai rudą? O gal tiesiog natūralią medžio spalvą? Šis staliukas – bus stilingas ir funkcionalus sprendimas jūsų namuose!