Ko reikia norit pajausti visus naujos lovos privalumus?

188
miegamojo lova haave

Renkantis miegamojo lovą, paskutinis, bet ne mažiausiai svarbus momentas – antčiužinio pasirinkimas. Jis apsaugo jūsų pagrindinį čiužinį, kuris tokiu atveju jums tarnaus gerokai ilgiau, ir suteikia papildomo komforto kūnui. Aukštos kokybės suomiškas, naujos „Unigold Haave“ kolekcijos antčiužinis suteiks puikų jausmą ir patogumą jūsų kūnui visą naktį. Dėka jo tinkamo purumo ir minkštumo po nakties jausitės pailsėję ir pilni energijos.

Unigold HAAVE“ – šio modelio lovai pritaikytas antčiužinis. Tai Formax 65 švelnaus ir klampaus viskozės porolono užpildo apsauginis čiužinukas, kuris prisitaikys prie jūsų kūno formos priklausomai nuo temperatūros bei svorio. Kokybiškas užpildas garantuoja „Unigold HAAVE“ apsauginio čiužinuko teikiamą komfortą, patvarumą bei ilgaamžį naudojimą.
Antčiužinio užvalkalas pagamintas iš 100% poliesterio: lankstus, atsparus vandeniui, plaunamas. Jį nuimti galite užtrauktuko pagalba. 160 ir 180 cm pločio antčiužinių užvalkalas turi užtrauktuką iš visų 4 pusių. Tai itin patogu ir norint jį išskalbti: užtrauktukas padalina užvalkalą į dvi kompaktiškas dalis.

Reklama

Galimi įvairūs „Unigold Haave“ antčiužinio matmenys: nuo 80-ies iki 180 centimetrų pločio, bei dviejų (200 ir 210cm) ilgio. Užpildo storis šešių centimetrų, o kartu su užvalkalu tampa itin komfortišku, 8cm storio čiužinuku.

„Unigold Haave“ antčiužinis – tarsi vyšnaitė ant torto, be kurios nepajusite visų „Haave“ lovos privalumų! Pasitikėkite skandinaviška kokybe bei patirtimi.