Kokybiškas miegas – metas, kuomet atgauname jėgas ir pasisemiame energijos

328

Miego metu ne tik duodame pailsėti kūnui bei smegenų veiklai. Su miegu susijusi visa žmogaus endokrininė sistema – hormonų gamyba, svarbūs procesai kūne vyksta ląstelių lygyje. Be to, kad paprasčiausiai nueitume laiku miegoti, savo kūnui padėti galime daug daugiau. Kokybiška, ergonomiška lova ženkliai įtakoja mūsų miegą.

Jaučiama paklausa kokybiškoms lovoms, skatina baldų bei čiužinių gamintojus investuoti į naujas technologijas bei maksimaliai tobulinti miegamojo lovas. Svarbu ne tik, kokios struktūros lova ir čiužinys, bet ir iš kokių medžiagų jis pagamintas. Geras, kokybiškas čiužinys leidžia kūnui kvėpuoti ir neutralizuoja alergines reakcijas.

Reklama

Paskutiniu metu ypač populiarėja skandinaviškos „Jenkki” tipo miegamojo lovos. „Jenkki” lovos išskirtinumas yra jos struktūra: dvigulės lovos pagrindą sudaro dvi kušetės ant kurių dedasi du, vienu užvalkalu apvilkti pagrindiniai čiužiniai.

Šios struktūros „Jenkki” lovos turi daug privalumų:

  1. Tvirtos kušetės turi „Bonnell” spyruoklių sistemą, kaip ir pagrindinis čiužinys.
  2. Galite rinktis pagrindinio čiužinio tvirtumą, bei ergonominių zonų kiekį pagal miegančiųjų žmonių svorį bei poreikius.
  3. Pagrindinis čiužinys turi kišeninių „Soft touch” spyruoklių sistemą.
  4. Du pagrindiniai čiužiniai įvilkti į bendrą užvalkalą atrodo kaip vientisas čiužinys.
  5. Visos lovos aukštį galite rinktis pagal savo poreikius ir ūgį, t.y. lovos aukštis priklauso nuo pasirinktų lovos kojelių aukščio bei kušečių ir čiužinio tipų.
  6. Lova gali būti su atlošu arba be. Atlošus galite rinktis taip pat.
  7. „Jenkki”lovos ne tik ergonomiškos, bet ir moderniai atrodo, yra elegantiškos bei stilingos.
  8. Papildomam komfortui išgauti bei norint apsaugoti pagrindinį čiužinį, galite naudoti ploną apsauginį čiužinuką.

Skandinavijos šalys ypač daug dėmesio skiria kokybei ir žmogaus sveikatai. Tad šių šalių gamintojų lovomis galite pasitikėti. Investavus į gerą lovą ji ir tarnaus jums gerokai ilgiau.

„Jenkki” lovas įvairių matmenų, spalvų bei tipų rasite čia.