Ar gali miegamojo lova-kušetė teikti pakankamai komforto?

235

Mes sakome – tikrai gali! „Isku” baldų salonas pristato naujieną – „Unigold Haave“ miegamojo lovą. Tai miegamojo lovų kolekcija, išsiskirianti tuo, kad nei jos rėme, nei čiužinyje nėra spyruoklių. Visa lovos struktūra paremta ypatingu viskoelastinio ir poliuretano/porolono sluoksnių deriniu. Čiužinio sandaroje yra angos, kanalai, kurie užtikrina maksimalią oro cirkuliaciją. Viskoelastinis čiužinio paviršius išsiformuoja priklausomai nuo kūno temperatūros bei svorio. Taigi miegančiajam itin patogu, nesvarbu, nesvarbu kokio jis svorio ir kokią padėtį miegodamas keičia. Rinktis galite iš dviejų čiužinio standumo tipų: M ir L.

Viengulė „Unigold Haave“ kušetė tvirta, bet nesunki. Čiužinys yra jos pagrindiniame rėme. Tokio tipo lovos idealiai tinka vaikų, jaunuolio ar svečių kambariuose, sodybose. Jas lengva perkelti į kitas patalpas arba, esant poreikiui, jungti dvi siauras lovas į vieną. Rėminė lova „Unigold Haave“ funkcionalus, praktiškas ir kokybiškas baldas!

Reklama

Nauja technologija – naujas ir dizainas! „Unigold Haave“ lovas pristatomos su nauju melsvos spalvos „aqua“ gobelenu. Naujas ir lovos atlošo dizainas, kurį rinktis galite prie dvigulių miegamojo lovų. „Unigold Haave“ miegamojo lovos gaiviai melsvas atlošas dekoruotas keliomis siūlėmis, sudarančiomis skirtingų formų geometrines figūras. Tai moderni naujovė, lyginant su klasikinio, itališko stiliaus sagutėmis dekoruotu, lovos „Unelma“ atlošu.
Gobeleną lovai rinktis galite iš keturių spalvų: šviesiai bei tamsiai pilkos, rusvos „beige“ ir melsvos „aqua“. „Unigold Haave“ lovos kojelės gali būti metalinės arba medinės, kurių aukštis įvairus: nuo 12-os iki 23-ų centimetrų.

Nedelskite ir išsirinkite lovą pagal savo poreikius. Miegamojo lovos „Haave“ – ilgalaikė, verta investicija į Jūsų kokybišką miegą.