„Unigold Haave“ motorinės miegamojo lovos privalumai

397
miegamojo lova motorinė haave

Žodis „haave“ išvertus iš suomių kalbos reiškia svajonę. Tai idealiai atspindi šios motorinės lovos teikiamą patogumą.
Nuotoliniu pulteliu valdoma lova labai funkcionali, o kai kuriais atvejai, deja, net neišvengiama būtinybė. Elektronika ir technologijos – šių laikų tendencija. Valdymo funkcija lovai suteikia dar daugiau ergonomijos. Pultelio dėka galite reguliuoti lovos padėtį. Jos šone yra dvi kišenėlės, kuriose patogioje vietoje galite pasidėti valdymo pultelį. Tokiu būdu jis nepasimeta ir nereikia nuolat ieškoti.

„Unigold Haave“ – miegamojo lovų kolekcija, išsiskirianti tuo, kad nei jos rėme, nei čiužinyje nėra spyruoklių. Visa „Haave“ motorinės lovos struktūra paremta ypatingu viskoelastinio ir poliuretano/porolono sluoksnių deriniu. Čiužinio sandaroje yra angos, kanalai, kurie užtikrina maksimalią oro cirkuliaciją. Viskoelastinis čiužinio paviršius išsiformuoja priklausomai nuo kūno temperatūros bei svorio. Taigi miegančiajam itin patogu, nesvarbu, nesvarbu kokio jis svorio ir kokią padėtį miegodamas keičia. Rinktis galite iš dviejų čiužinio standumo tipų: M ir L.

Reklama

Nauja technologija – naujas ir dizainas! „Unigold Haave“ lovas pristatome su nauju melsvos spalvos „aqua“ gobelenu. Naujas ir lovos atlošo dizainas, kurį rinktis galite prie dvigulių miegamojo lovų. „Unigold Haave“ miegamojo lovos gaiviai melsvas atlošas dekoruotas keliomis siūlėmis, sudarančiomis skirtingų formų geometrines figūras. Tai moderni naujovė, lyginant su klasikinio, itališko stiliaus sagutėmis dekoruotu, lovos „Unelma“ atlošu.

Gobeleną, kaip ir visoms kitoms lovoms, rinktis galite iš keturių spalvų: šviesiai bei tamsiai pilkos, rusvos „beige“ ir melsvos „aqua“. „Unigold Haave“ lovos kojelės gali būti metalinės arba medinės, kurių aukštis įvairus: nuo 12-os iki 23-ų centimetrų.
Motorinė lova „Unigold Haave“ – svajonė, kuri gali tapti realybe!