Viskozės pluoštas – kas tai?

87

Kalbant apie kilimų pluoštus, reiktų paminėti keletą esminių momentų. Pagrindiniai natūralūs pluoštai yra vilna, šilkas, viskozė, linas, medvilnė. Daug informacijos galite rasti apie vilnonius, šilko bei medvilnės pluoštus. Tačiau viskozė ne visada ir ne visiems aiškiai suprantama.

Šio pluošto kilmė yra iš gamtos ir žaliava dažniausiai yra – augalas ar mediena. Jeigu manote, kad viskozės pluošto kilimas bus per grubus ir nemalonus – klystate. Šiuolaikinių technologijų ir sukauptos patirties dėka, šis natūralus pluoštas taip išdirbtas, kad kirpto viskozės pluošto kilimas bus geriausia ir jaukiausia vieta namuose.

Reklama

„Sakra Ink“ – dar vienas kilimas iš „Adora“ kilimų kolekcijos, kuriame rankomis suausti natūralūs viskozės ir medvilnės pluoštai. Kilimas „Sakra Ink“ – baltame fone šviesiai melsvais ir tamsios mėlynos spalvos siūlais išaustas raštas, primenantis vandens ar bangų motyvus. Tai besikartojančios banguotos, vertikaliai austos, juostos. Kiekvienas kilimas pulsuoja savo ritmu – „Sakra Ink“ taip pat!

Nors neretai baiminamasi, kad kilimai gali pareikalauti pernelyg daug priežiūros, tai nėra tiesa – juos valyti tenka nedažnai ir įprastai pakanka periodiškai išsiurbti. Kilimai turi begalę privalumų – jie padeda sukurti šiltesnių namų įspūdį, gelbėja efektyviau sugeriant garsą (tai ypač aktualu daugiabučių gyventojams) ir atlieka estetinę funkciją. Rinktis šį kilimą galite įvairiems interjerams – tiek moderniam, tiek skandinaviškam. Tai bus puikus, šiltas ir gražus aksesuaras Jūsų namuose.