Rankų darbo kilimas Oriental Nain – tradicinių rytietiškų raštų mėgėjams

104

Švedų gamintojo Oriental kolekcijos prabangūs, šilko rytietiški kilimai Nain atkeliavo iš Irano. Šiems kilimams būdingi centrinės Azijos tradiciniai, labai smulkūs raštai iš daugybės smuklių ornamentų. Tai vieni geriausių šiuolaikinių Persų tipo kilimų, gaminami naudojant vilną ir šilką. Dažniausiai naudojama mėlyna spalva ir įvairūs melsvų tonų deriniai.

Oriental Nain kilimas tiems, kurie mėgsta tradicinius rytietiškus raštus. Kurdami interjerus, ieškokite ypatingų kilimų – nenuobodžių, autentiškų ir natūralių. Melsvų atspalvių kilimas gausus gėlių raštų, centre, tamsiame fone turi puošnų medalioną, o kraštuose įrėmintas šviesaus fono ornamentuose. Šis išskirtinis kilimas didingai puikuosis švelnių tonų kambaryje.

Reklama

Nėra nieko geriau, kaip mėgautis prabangiu kilimu, kuris yra vienetinis ir meistriškas rankų darbo kūrinys. Rankų darbo kilimai gaminami švariau ir kokybiškai, priešingai nei masinės gamybos. Galite neabejoti, kad toks kilimas skleidžia gerą energiją, atsakingai pagamintas iš pačių geriausių medžiagų. Natūralaus pluošto rankų darbo kilimai tarnaus jums ilgai, o iš daugybės Isku siūlomų dizainų ir raštų išsirinksite jūsų interjerui ir skoniui tinkamiausią.