KĄ VERTA ŽINOTI APIE NAMŲ KVAPUS?

298

Visi žinome, kad kvapas namams priduoda jaukumo, sukuria ypatingą aurą. Jau gilioje senovėje buvo naudojami smilkalai bei eteriniai aliejai. Negana to, šiandien, pasirinktas kvapas gali būti ir verslo sėkmės garantas. Nemažai įmonių, viešbučių, parduotuvių, SPA centrų renkasi savo kvapą, kuris atspinti ir reprezentuoja juos. Namų kvapai, priešingai nei kūno, siejasi ne su moteriškumu ar vyriškumu, o su konkrečia vieta: skirtingų paskirčių erdvėms juos ir rinktis reikėtų skirtingus. Pavyzdžiui, šilti kvapai puikiai dera svetainėje, kurioje buriasi šeima, draugai, daug bendraujama, o gaivūs, delikatūs aromatai rekomenduojami vonios kambariui ar miegamajam. Tai – kaip interjero dizainas. Juk nestatome tų pačių baldų ir virtuvėje, ir miegojimo zonoje, tad analogiškai ir su kvapais.

Papasakosime plačiau apie du skirtingus namų kvapų brandus: kvapų difuzorių pradininką bei klasiknius Itališkus kvapus „Officina delle Essenze“.

Reklama

Dizaineris Alessandro Agrati – „CULTI” namų kvapų lyderis ir pirmtakas. Tai vieninteliai neprilygstamos kokybės namų kvapai, atitinkatys parfumo mokyklų reikalavimus, apjungiantys estetinį vaizdą su kvapų harmonija. Šie kvapai yra šleifiniai. Tai reiškia, kad kvapas užklumpa praeinant, sukuriant oro srovę, sekančią paskui mus. Culti kvapai yra išskirtiniai bei saviti. Jų su niekuo nesumaišysite. Kalbant apie buteliuko dizainą – CULTI Decor linijos kvapų buteliukai yra dizaino šedevrai, pritaikyti išmaniai skleisti kvapus. Italijos kvapų namai „Culti Milano“ dažnai apibūdinami ir kaip mados namai. Moderni prabanga orientuota į kokybę, tad ir kuriant kvapus šis kriterijus – vienas svarbiausių. Kokybė reikalauja laiko, pastangų ir daug darbo, tad Alessandro su komanda šiai dienai yra sukūrę 15 skirtingų kvapų.

Tuo tarpu visiška priešingybė – „OFFICINA DELLE ESSENZE“, itališka kvapų klasika. Priešingybė ne tik pačiais kvapais, bet ir buteliuko dizainu. “Officina delle Essenze“ savo produktus ir kuria taip, kad jie įgytų šio išskirtinumo. Tai nedidelės kvepalų parduotuvės pačioje Romos širdyje, tapusios itališko produkto kokybės pavyzdžiu, istorija. Nuo pat to laiko, kai prieš šešiolika metų gimė „Officina delle Essenze“, ji visada išliko meistriškumo ir prabangos simboliu. Tai šeimos įmonė, naudojanti tuos pačius įgūdžius, dėl ko itališki gaminiai tapo neprilygstamais visame pasaulyje. Įmonėje nuolat dirbama, siekiant patobulinti net ir menkiausias detales, pvz., kvapų puokštės sudėtį. Klientas yra svarbiausias, todėl nuolat dėl jo stengiamasi. Gamyboje visada naudojamas rankų darbas, dėl ko „Officina delle Essenze“ iš tiesų atstovauja tikrą itališką gaminį. Šį prekės ženklą puikiai identifikuoja jo išvaizda: raudona spalva simbolizuoja aistrą, skleidžiamą svajonėmis pagrįsto projekto.

Pasirinktas kvapas papuoš jūsų namus. Sėkmės renkantis savąjį bei kuriant laimės ir meilės atmosferą namuose!