Valgomojo kėdės – išskirtinis akcentas valgomajame

1029

Valgomojo kėdės turi būti patogios, tvirtos ir kokybiškos. Išsirinkę valgomojo stalą – pradėkite dairytis ir valgomojo kėdės, kuri derės jūsų namų interjere.

„Crescent“ – skandinaviško stiliaus įkvėpta serija, suteiksianti natūralumo ir jaukumo jūsų namams. Ąžuolas – simboliškas medis, labai vertinamas ir dažnai naudojamas kokybiškų baldų gamybai. Tai tvirtumo ir didybės simbolis. Medžio masyvo baldų ir elementų gausu skandinaviško stiliaus balduose. „Crescent“ serija siūlo keletą skirtingų dydžių stalų ir kėdes. Pažvelkime atidžiau į „Crescent” valgomojo kėdes.

Reklama

Solidžios juodos spalvos kėdės dizainas iš pirmo žvilgsnio atrodo nesudėtingas. Viena plokštuma sėdėjimui ir apvalių ąžuolinių pagaliukų kojelės bei atlošas. Tačiau visuma – pasvirimo kampas ir puslankiu gaubtas atlošas iš tiesų įspūdingas! Šiek tiek primena retro stilių ir galbūt „Aino” valgomojo kėdes. Bet, kaip bebūtų, „Crescent” valgomojo kėdė labiau skandinaviško dizaino ir griežtesnių formų.

Mes siūlome nebijoti ir išdrįsti rinktis dviejų spalvų kėdes – juodas ir ąžuolo. Pabandykite ir liksite nustebinti. Valgomojo komplektas „Crescent” jūsų svetainėje puikuosis ne vienerius metus. Džiugins jus ir jūsų svečius!

O šiuo metu visus valgomojo bei kitus skandinaviško stiliaus baldus palankia kaina iki liepos 31d. įsigyti galite „Isku Baldai” salone Vilniuje. www.isku.lt