Lovos rėmas „Notte“ – estetiškas ir funkcionalus baldas

464

Lengvo dizaino ir mielos išvaizdos lova puikiai įsilieja šiuolaikiškame interjere. Kušetės principo lovos, neturinčios porankių ir atlošo gali būti panaudojamos įvairiai. Sujungus dvi tokias lovas, akimirksniu kušetė „Notte“ gali virsti miegama lova dviem asmenims. Jas sujungus nebus jokio tarpo! Tai ne atsitiktinumas, o kruopščiai apmastyta dizaino detalė.

Notte“ lova labai praktiška, jeigu pas jus lieka pernakvoti draugai, vaikų draugai ar giminaičiai. Lovos rėme yra medinės grotelės, ant kurių dedasi sėdimosios dalies čiužinys. Pastarasis pakankamai patogus miegojimui. Čiužinio aukštis 16 centimetrų. Plotį galite rinktis iš dviejų 80-ies arba 90-ies cm. Pats „Notte“ rėmas lengvas ir mobilus, neužima daug vietos. Jei norite papildomo komforto – galite pasitiesti antčiužinį. Be abejo, tokios lovos labai aktualios gyvenantiems nedideliame bute, ypač vaikų, svečių kambariuose ar savaitgalines sodybas turintiems. Net jei ir nenaudosite jos miegojimui – svetainėje ji gali būti laikoma kaip minkštas suolas.

Reklama

Suomiška lova „Notte“ modernaus skandinaviško stiliaus. Tobulas estetikos ir šiaurietiško dizaino derinys. Vietoje porankių gali būti dekoruota dvejomis minkštomis pagalvėlėmis. Atlošui taip pat galite naudoti minkšta dekoratyvines, minkšto užpildo pagalves, jeigu baldas stovi prie sienos.

Lova „Notte“ pagaminta iš kokybiškų medžiagų. Visų „Kiteen“ gamintojo baldų gamybai naudojama beržo medienos žaliava. Baldai tvirti, turintys smulkių, bet svarbių detalių. Galimos dvi „Notte“ lovos rėmo spalvos: natūrali lakuoto beržo ir dažyta balta.
Lovos „Notte“ stilius universalus ir plačiai pritaikomas skandinaviškame, moderniame, įvairių šviesių ir pilkšvų tonų interjere. Ypač prie natūralaus medžio baldų.