Minimalistinis dizainas, bet maksimalus komfortas – ViscoMax lova

243

Pažvelkime į „Dutti” gamintojo miegamojo lovą „ViscoMax Single”, kurios dizaine minimalizmas gerai suderintas su puikia lovos ergonomika ir jos teikiamu komfortu. Lovos išskirtinumas – ji sudaryta iš dviejų tvirtų medinių rėmų, su ergonomiškais čiužiniais, kuriuos galite pasirinkti skirtingo standumo, jeigu dviejų miegančiųjų poreikiai arba svoriai ženkliai skiriasi.

Pagrindinis „ViscoMax Single” lovos čiužinys yra penkių ergonominių zonų ir susideda iš keturių pagrindinių sluoksnių: apačioje „Bonnel“ spyruoklės dengtos poliuretano sluoksniu, kišeninės spyruoklės, viskoelastinis poliuretano sluoksnis „memory”. Čiužinys itin patogus ir atitinka kiekvieno miegančiojo poreikius, kadangi turi net 375 kišeninių spyruoklių kvadratiniame metre ir jų standumą rinktis galite net iš keturių variantų: soft, medium, hard ir extra hard. Tarsi vyšnaitė ant torto – 7cm storio viršutinis čiužinukas ne tik apsaugos pagrindinį čiužinį, bet ir užtikrins, kad visą naktį miegosite neprabusdami, bei nejausite skyrimo tarp dviejų lovos „ViscoMax Single“ rėmų.

Reklama

Kalbant apie lovos dizainą – šiame balde suderintas modernus skandinaviškas stilius su visišku minimalizmu. Modernumo „ViscoMax Single” lovai suteikia metalinės jos kojelės. Jokių išskirtinių dizaino elementų, dekoracijų čia nerasite. Lova žavi savo paprastumu ir begaliniu komfortu! „Dutti” – baldų gamintojas, kuris siūlo labai plačią audinių bei odų spalvų ir tekstūrų gamą. Taigi lovai pasirinkti galėsite Jums gražiausius ir labiausiai derančius apmušalus.

Minimalistiniame lovos „ViscoMax Single“ dizaine slypi neapsakomas komfortas, kurio Jūs esate verti. Rūpinkitės savo miego kokybe, nes tai nuliemia visos mūsų dienos produktyvumą bei nuotaiką.