Tradicinė elegantiška komoda – saugus ir universalus pasirikimas

437

Komoda „Torino” – be abejonės stilingas, gražus ir labai talpus baldas! Aukštos kokybės komoda „Torino” tinkanti tiek ofisui, tiek namams: miegamojo kambariui, koridoriuje, svetainėje. Komoda kompaktiška, minimalistinė, modernaus stiliaus. Namų interjerui ji suteiks modernumo ir individualumo.

Trys erdvūs stalčiai – puiki vieta laikyti daiktams, kurie neturi būti matomi, bet saugiai ir tvarkingai sudėti. Pavyzdžiui svarbūs dokumentai, stalo įrankiai, staltiesės. Tvarka ir pakankamai vietos pasidėjimui – daugeliui namų šeimininkių rūpestį keliantis klausimas. Taigi „Torino” komoda pradžiugins ne vieną! Tai talpus, gražus baldas įvairiausiems daiktams. Kad ir drabužiams, rankšluosčiams miegamajame ar kitoje patalpoje. Visos judančios „Torino” komodos dalys užsidaro ir atsidaro sklandžiai bei tyliai. Ją puošia trys metalinės elegantiškos rankenėlės. Komoda matomų kojelių neturi, ji tvirtai stovi ant viso pagrindo.

Reklama

„Torino” serijoje rasite ir daugiau, puikiai tarpusavyje derančių, baldų. Vitrinos, naktinės spintelės, įvairių dydžių komodos, indaujos gražiai užpildys modernių namų erdvę. Susisiekite su mumis ir išsirinksite sau tinkamiausią.