Talpi stilinga komoda – praktiškas ir universalus baldas

238

Jeigu norite savo namus dekoruoti aukštos kokybės ir šiuolaikiškais, bet be viso to draugiškais ir artimais gamtai baldais, „Saaristo” baldų kolekcija kaip tik jums! „Saaristo” linija pasižymi minimalizmu ir nuosaikiomis formomis, kurios tik dar labiau išryškina nepaprastą ir unikalų dizainą.

Komoda „Saaristo” taps tikru jūsų namų interjero perlu tuo pačiu atlikdama savo tiesioginę funkciją. Komoda buvo suprojektuota dizainerės Nea Vikström ir įkvėpta laiko tėkmės bei to, kaip natūraliai gamtoje esančios medžiagos dėvisi esant šiaurietiškam klimatui – pučiant atšiauriam vėjui ir lyjant.

Reklama

Komoda „Saaristo” sudaryta iš dviejų spintelių bei trijų stalčių. Savo talpumu ir funkcionalumu ji pavergs jūsų širdis. Beveik dviejų metrų ilgio ir netoli metro aukščio. Čia sudėsite visus daiktus, kurie turi būti valgomajame, svetainėje ar miegamajame. Šiai baldų linijai buvo panaudotos pačios aukščiausios kokybės medžiagos ir konstrukcijos, todėl durelės ir stalčiai atsidaro bei užsidaro itin tyliai.

„Saaristo” baldų linija itin plati. Be vargo susikursite vientisą interjerą savo namuose su vitrina, dviejų tipų komodomis bei naktine spintele. „Saaristo” kolekcijos baldai pavers jūsų namus gamtos prieglobsčiu.