Ieškote tvirto, šiaurietiško dizaino valgomojo stalo?

285

Ieškote nedidelio, bet talpaus virtuvinio stalo? Pavargote nuo puošnių, minimalistinių ar be proto modernių dizainų? Tuomet susipažinkite su „Old Oak” valgomojo stalų serija. Tai puikus šiaurietiško dizaino, tvirto virtuvinio stalo pavyzdys.

Pažvelgus į šį 180cm ilgio stalą, pirmiausia daugeliui kyla asociacijos su natūralia gamta ir kalnais apsupta sodyba. Tai itin tvirtas ir ilgaamžis stalas. Metalinės kojos ir ąžuolo lentų stalviršis. Gan grubus dizainas, bet gerai apgalvotas. Tai puikus tradicinės skandinaviškos klasikos ir modernumo derinys.

Reklama

Kojų forma neįprasta – matine juoda spalva dažytas metalas su papildomo tvirtumo suteikiančia skersine dalimi, kuri atlieka ir puošnaus elemento vaidmenį. Stalviršis iš trijų, plačių, alyvuotų „Rustic” ąžuolinių lentų. Alyvuoto natūralaus medžio privalumas – esant poreikiui keletą kartų paviršių galite atnaujinti, jį švelniai pašveičiant ir vėl dengiant specialia alyva. Ir vaizdas natūralesnis, nei lakuotų paviršių. Pripažinkime – subtilu ir neįprasta. Ne toks jau ir grubus ar netašytas, kaip iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti! O jei dar priderintumėte elegantiškas, juodomis kojomis ir rusvu audiniu ar oda vilktas kėdes.. stalą „Old oak” drąsiai galite statyti namų valgomajame. Šešis ar aštuonis žmones talpinantis stalas, suteiks savito stiliaus jūsų namų interjerui.

Virtuvinio/valgomojo „Old Oak“ stalo priežiūra nesudėtinga – valykite sausa arba drėgna šluoste, venkite paviršiaus kontakto su cheminėmis ar dažančiomis medžiagomis. Karštiems indams naudokite specialius padėkliukus. „Old Oak” serijoje rasite ir daugiau, didesnių išmatavimų stalų. Išsirinkite jūsų erdvei tinkamiausią.