Tradicinio dizaino komoda „Cannes“ – solidi ir stilinga

128

„Cannes” komoda patrauks kiekvieno žvilgsnį! Moderni, minimalistinė, bet solidi ir stilinga. Juoda spalva visada madinga ir lengvai pritaikoma prie bendro namų interjero. Tai talpi vieta įvairiems daiktams sudėti. Ant komodos viršaus galite pasidėti dailią vazą ar foto rėmelius, su įamžintomis įsimintiniausiomis akimirkomis. Tai džiugins ne tik jūsų, bet ir svečių akis.

„Cannes” komoda ne tik stilingas, bet ir praktiškas, funkcionalus baldas. Ji labai tinkama svetainėje, tačiau nesunkiai pritaikysite ir kitos paskirties kambaryje: koridoriuje ar netgi ofise. Ji kompaktiška, taigi galite derinti su kitais „Cannes” serijos baldais – vitrinomis, lentynomis, lovos staliukais. „Cannes” serijos baldai aukštos kokybės. Šiems baldams būdingas modernus minimalistinis stilius, aiškios griežtos formos, paprastumas ir subtilūs akcentai. O kontrastingas baltos ir juodos spalvų derinys suteikia šiam baldui ir visai „Cannes” serijai neišblėstančios ekstravagancijos.

Reklama

„Cannes” komodą sudaro trys erdvūs stalčiai, kurie atsidaro sklandžiai ir tyliai. Stalčių rankenėlės metalinės, derančios prie žemų komodos, taip pat metalinių, kojelių. Tvarka ir pakankamai vietos pasidėjimui – daugeliui namų šeimininkių rūpestį keliantis klausimas. Taigi „Cannes” komoda pradžiugins ne vieną! Tai talpus, gražus baldas įvairiausiems daiktams.

„Cannes” serijos baldai siūlo funkcionalius ir šiuolaikiškus sprendimus jūsų namams, suteikia galimybę sukurti tobulą visumą. Jeigu vertinate stilių ir kokybę – šie baldai skirti jums!