Sendinto medžio imitacijos komoda skandinaviškame interjere

316

„Saaristo” serijos komoda – praktiška bei funkcionali, gamta dvelkiančio, sendinto medžio imitacijos stiliaus. Jeigu namų interjerą norite papuošti šiuolaikišku, tačiau prie gamtos priartinančiu baldu – „Saaristo” komoda ir kiti šios serijos baldai jums tikrai patiks.

Ši komoda turi tris erdvius stalčius. Čia sutalpinsite daiktus, kuriuos naudinga turėti netoliese – stalo įrankius, staltieses, žvakes ar dokumentus. Miegamajame ar vonioje pravers rūbams, rankšluosčiams, patalynei laikyti. „Saaristo” komodą vis dar galime priskirti prie minimalistinių baldų. Nepaisant jos įspūdingos sendinto, balinto medžio imitacijos fasadinės dalies, pats siluetas baldo yra aiškus ir paprastas. Komodos plonos kojelės žemos, metalinės ir puikiai dera prie stalčių rankenėlių. Visos „Saaristo” komodos dalys, išskyrus fasadą, yra baltos spalvos. Tai labai gražus ir jaukumo suteikiantis spalvų derinys.

Reklama

Baldą sukūrė dizainerė Nea Vikström, įkvėpta skandinaviškos gamtos ir harmonijos. Tai tarsi atspindys, kaip laikui bėgant gamta veikia ir keičia medinį paviršių. Be abejo, tai ir yra šios serijos baldų išskirtinumas. „Saaristo” baldų gamyboje naudojamos tik labai kokybiškos medžiagos. Judančios dalys varstosi ir atsidarinėja tyliai ir sklandžiai. Tokie baldai jums tarnaus ilgai!

Jeigu jums priimtinas „Saaristo” stilius – apžiūrėkite visus šios serijos baldus. Vienoje erdvėje labai gražiai derės ir komoda, ir vitrina. O miegamajame – ir naktinė lovos spintelė.