„Saaristo“ vitrinos dizainas – gamtos dvelksmas interjere

250

„Saaristo” serijos vitrina yra gamta dvelkiančio sendinto medžio imitacijos stiliaus, praktiška bei funkcionali. Jeigu namų interjerą norite papuošti šiuolaikišku, tačiau prie gamtos priartinančiu baldu – „Saaristo” vitrina ir kiti šios serijos baldai jums tikrai patiks.

Ši vitrina keturių lentynų, besislepiančių už stiklinių durelių. Ją panaudosite jums brangių suvenyrų, nuotraukų pasidėjimui ar indų servizui. Galite rinktis ir kombinuotą, turinčią kelis stalčius, vitriną. Trijuose erdviuose stalčiuose sutalpinsite daiktus, kuriuos naudinga turėti netoliese – stalo įrankius, staltieses, žvakes. „Saaristo” vitriną vis dar galime priskirti prie minimalistinių baldų. Nepaisant jos įspūdingos sendinto, balinto medžio imitacijos fasadinės dalies, pats siluetas baldo yra aiškus ir paprastas.

Reklama

Baldą sukūrė dizainerė Nea Vikström, įkvėpta skandinaviškos gamtos ir harmonijos. Tai tarsi atspindys, kaip laikui bėgant gamta veikia ir keičia medinį paviršių. Be abejo, tai ir yra šios serijos baldų išskirtinumas. „Saaristo” baldų gamyboje naudojamos tik labai kokybiškos medžiagos. Judančios dalys varstosi ir atsidarinėja tyliai ir sklandžiai. Tokie baldai jums tarnaus ilgai!

Jeigu jums priimtinas „Saaristo” stilius – apžiūrėkite visus šios serijos baldus. Vienoje erdvėje labai gražiai derės ir komoda, ir vitrina. O miegamajame – ir naktinė lovos spintelė.
Vitrinos „Saaristo“ dizainas perteikia tobulai subalansuotą gamtos motyvo, kokybės ir funkcionalumo derinį.