Retro-skandinaviškas stilius – nauja tendencija

246

Švedų gamybos komoda Mood modernaus, minimalistinio dizaino. Trijų dalių komoda talpi ir universali – tinkanti įvairios paskirties patalpoms. Ją lengvai pritaikysite, svetainėje, prieškambaryje, miegamajame ar vaikų kambaryje. Šios komodos, kaip ir visos Mood serijos, pagrindinis akcentas yra gamyba iš natūralių medžiagų, apgalvotas dizainas ir kokybiška apdaila.

Baltos ir natūralaus ąžuolo spalvų derinys moderniuose balduose – tai nesenstanti, visada madinga kombinacija, suteikianti jaukumo ir gaivumo namams. Komoda tokia minimalistinė, kad net rankenėlių joje nėra. Vidutinio dydžio, talpi komoda turi lentynas ir stalčius, kurie atsidarinėja paspaudimo mechanizmo principu. Visos judančios dalys, naudojamų kokybiškų dalių dėka, atsidaro itin tyliai ir sklandžiai. Atkreipkite dėmesį į apatinę komodos dalį – kojos pritvirtintos prie ąžuolinio pagrindo. Tai kuklus dizaino akcentas garantuojantis baldo tvirtumą ir stabilumą.

Reklama

Mood serijoje galite rasti daugiau komodų, vitrinas, skirtingų dydžių valgomojo stalus su kėdėmis. Suteikite namų interjerui šviesos ir modernaus gaivumo!