Komoda Nauvo – talpi ir stilinga!

190

Nauvo baldų serija nauja Isku asortimente. Tai subtilaus pilko tono šiaurietiškos kokybės baldai, idealiai įsiliejantys moderniame interjere. Jeigu jums patinka pilkšvi, akį patraukiantys, bet ne avangardo baldai – Nauvo tinkamas sprendimas. Šis baldas ras savo vietą daugelio namuose. Minimalistinė, talpi komoda naudinga kiekvienuose namuose. Čia galite pasidėti drabužius, patalynę, rankšluosčius, o ant viršaus – nuotraukų rėmelius ar gražią vazą.

Keturių stalčių Nauvo komoda tinkama ir svetainėje stalo įrankiams, staltiesėms ar dokumentams pasidėti. Ją nesunkiai pritaikysite ir kitos paskirties kambaryje: prieškambaryje ar netgi ofise. Ji kompaktiška, taigi galite derinti su kitais Nauvo serijos baldais – vitrinomis, lentynomis, miegamojo lovos staliukais. Šios serijos baldai itin kokybiški: stalčiai atsidaro sklandžiai ir tyliai. Komodos stalčiai atsidaro pailgų rankenėlių dėka, o jis pati tvirtai stovi ant keturių žemų metalinių kojelių. Komodos viršus, šonai ir vidus yra baltos spalvos. Šis pilkos ir baltos spalvų derinys yra Nauvo serijos išskirtinumas. Šiems baldams būdingas modernus minimalistinis stilius, aiškios griežtos formos, paprastumas ir subtilūs akcentai.

Reklama

Nauvo serijos baldai suteikia jums visišką pasirinkimo laisvę. Maksimaliai pritaikomi kiekvienai erdvei. Džiaukitės gražiais ir stilingais namais!